Adelina Ismaili në skenë me djalin e saj, Uliksin (FOTO)
Show Biz — February 13, 2018 at 9:45 am

Adelina Ismaili në skenë me djalin e saj, Uliksin (FOTO)

Ka pak kohë që Adelina Ismaili është kthyer në Kosovë.
Madje së fundmi po e shohim edhe si aktore në serialin vendor “O sa mirë”.

E ftuar në emisionin “NIN” në Klan Kosova ajo për herë të parë u shfaq me djalin e saj, Uliksin.
Ajo gjithashtu ka treguar se në Kosovë do të qëndrojë për dy, tri vitet e ardhshme pasi bashkëshorti i saj, Vali ka një projekt dhe çifti kanë vendosur të qëndrojnë këtu.
Per te shikuar videon e plote nga Adelina , kliko mbi reklamen me poshte dhe degjone se cfare thote per…