Adelina me këtë çmenduri ‘rrezikon burgun’
Lajme, Life Style, Show Biz — November 27, 2017 at 6:09 pm

Adelina me këtë çmenduri ‘rrezikon burgun’


Adelina Ismaili njihet si një nga këngëtaret më energjike të skenës dhe ndonëse prej disa kohësh e ka lënë pas dore muzikën, ajo mbetet e preferuara e publikut.Në një intervistë për “Thumb” së fundmi, Adelina ka treguar çmendurinë për të cilën ka rrezikuar edhe burgun.
Këngëtarja ka treguar se në Zvicër së bashku me partnerin e saj, Valin i kanë thyer të gjitha ligjet me makinë.
“Një herë në Zvicër ka qenë një rrezikim i tmerrshëm me makinë. Kemi thyer nja 700-800 ligje të Zvicrës. Zvicra është e tmerrshme, është shteti më i keq në botë për ligjet. Ne i tejkaluam të gjitha shpejtësitë dhe po i thyem të gjitha ligjet”, tregoi Adelina.
Klikoni me poshte mbi reklame dhe ndiqni intervisten e plote