Aktorja shqiptare rrëfen se e kanë përdhunuar: Më çoi në një dhomë hoteli kur isha 12-vjeçe
Show Biz — January 14, 2018 at 2:44 am

Aktorja shqiptare rrëfen se e kanë përdhunuar: Më çoi në një dhomë hoteli kur isha 12-vjeçe

Eliza Dushku, aktorja e famshme me origjinë shqiptare ka tronditur Hollivudin teksa ka treguar se e kanë përdhunuar kur ishte vetëm 12-vjeç. Ashtu si edhe kolegë të tjerë kanë ndarë eksperiencat e hidhura të jetës së tyre, teksa në këtë vit kanë bërë thirrje të forta kundër abuzimeve seksuale, Dushku është shprehur se edhe ajo ka qenë viktimë e seksit nga njerëzit e fuqishëm të Hollivudit.Ai ka treguar se kur ishte vetëm 12-vjeç derisa po xhironte filmin “True Lies”, ishte abuzuar seksualisht nga Joel Kramer, njëri nga koordinatoret kryesor të skenave të rrezikshme në Hollivud.Eliza thotë se që nga ajo kohë ka luftuar me veten e saj duke u munduar ta gjej mënyrën dhe kohën për ta bërë publike këtë por, nuk kishte mundur deri tani.
Per te shikuar ngjarjen e plote te Eliza Dushkut , klikoni ne reklamen me poshte:

ElizaFOto