Anastasia ju fton ta vizitoni Rusinë nëpërmjet këtyre imazheve joshëse, KUJDES DJEMA!
Show Biz — December 7, 2017 at 5:24 pm

Anastasia ju fton ta vizitoni Rusinë nëpërmjet këtyre imazheve joshëse, KUJDES DJEMA!

Anastasia Kvitko u bë e famshme për krahasimin e saj me seks-simbolin Kim Kardashian, por vetë modelja ruse theksoi se është shumë më e bukur nga amerikania.
Së fundi, 23-vjeçarja u bë protagoniste me publikimin e disa fotove të saj shumë joshëse, nën dixhiturën ‘Një arsye më shumë për të ardhur në Rusi këtë verë”.
Kvitko, është një nga femrat më seksi në botë dhe së fundi ka arritur në kuotën e 7 milionë ndjekësve në Instagram. Në këtë rrjet social, 23-vjeçarja poston foto vërtetë provokuese, që të lenë pa frymë./tch/
Për të parë fotot e plota nga Bomba botrore Anastasia, klikoni në reklamen më poshtë dhe ju hapet:

Fotogaleria