Arbana Xharra ia bënë të qartë Ganimete Musliut me suxhuk t’Gjakoves nuk ka
Video — May 13, 2017 at 2:21 am

Arbana Xharra ia bënë të qartë Ganimete Musliut me suxhuk t’Gjakoves nuk ka

Me të hyrë në PDK, Arbana Xharra ka filluar diskutimet serioze dhe tejet të rëndësishme me anëtarët e tjerë të partisë. Ajo pasi ka pirë një kafe me një prej deputeteve më seksi në PDK, Ganimete Musliu
“Boll me këto pretendime se suxhuki i Prizrenit është më i miri. Duhet ta pranojmë. Kam thënë dhe them se do të jem zëri kritik brenda partisë andej po të them Gane se me suxhuk të Gjakovës nuk ka”, citohet të ketë thënë Xharra.

Diskutimet mbeten të hapura deri sa të vij kryetari i partisë KETU ndiqni se qfar i thot albana ganimetes…