Arta Nitaj një ushtare seksi, tregon ‘armën’ e saj të fortë !
Lajme — April 17, 2018 at 10:05 am

Arta Nitaj një ushtare seksi, tregon ‘armën’ e saj të fortë !

Arta Nitaj është një nga femrat më të komentuara shqiptare.

Aktorja që u bë e famshme me rolin si ‘Xhesika’ në serialin komik ‘O Sa Mirë’, shquhet për bukurinë që e karakterizon, shkruan Indeksonline.

Bukuroshja brune, së fundmi në llogarinë Instagram ka postuar një fotografi teksa shfaqet joshëse veshur me ngjyra të uniformës ushtarake.Shtypni ne hapsiren me poshte mbi FOoto dhe ndiqni fotografine e saj te fundit:

FOTO