admin — LajmPress

Articles by: admin

by / on March 21, 2018 at 1:09 am / in Lajme

Nipi i deputetit mori nusen me 10 makina super luksoze, shikoni dasmën ‘mbretërore’! (VIDEO)

Të dielën që lamë pas u kurorëzua në martesë dashuria e Mand Fufit, djalit të ish-deputetit të PD-së Mhill Fufi.Rrugët e Tiranës dhe të Mamurrasit u mbushën me makina lukzose duke treguar edhe njëher jetën lukzose që ka. Nusja e tij është marrë me një mori mjetesh luksoze si “Lamborghini”, 6 “Range Rover” Sport, 2 “Porsche Cayene” të modeleve të […]

Read more ›
by / on March 21, 2018 at 1:08 am / in Lajme

Hapi një gropë të madhe dhe fqinjët mendonin se ishte çmendur, por sot të gjithë e kanë zili ! (VIDEO)

Çdokush prej nesh ka ide “të egra” për shtëpi dhe kur një ide të vjen në mendje dëshiron që me çdo kusht ta bësh realitet, por jo të gjithë në fakt e ndjekin këtë teori. Kur bëhet fjalë për projekte të mëdha në oborrin e shtëpisë, ajo merr një kohë të gjatë dhe përpjekje për të ekzekutuar diçka të mirë.Kur […]

Read more ›
by / on March 21, 2018 at 1:07 am / in Lajme

Shtatëzania i vë në pah kilogramët e tepërt Adelinës, vëmendje merr…! (FOTO)

Adelina Tahiri, është këngëtarja më e përfolur nëpër media kohëve të fundit. Kjo jo për projektet e saj nga bota e muzikës, por ngase se ajo së shpejti do të bëhet nënë. Tashmë, ajo veç se ka nisur të përgatitet e të blejë gjërat që bebes i duhen. Por, ani pse është ende herët, ajo ka filluar të shtojë peshë. […]

Read more ›
by / on March 21, 2018 at 1:06 am / in Lajme

Faleminderit Gjermani! Ky është lajmi më i mirë për Kosovën në 20 vitet e fundit!

Gazeta vjeneze „Der Standard“, ka shkruar rreth bisedimeve për ndarjen e Kosovës. Sipas kësaj të përditshmeje vjeneze, gjermanët kanë parandaluar ndarjen e Kosovës, të cilën e kanë favorizuar serbët por edhe pala kosovare për shkak të lodhjes me cështjen e veriut të Kosovës.Kjo, sipas diplomatëve, edhe ka bërë që të ndërhyjë Berlini. Por, një zyrtar, në kushte anonimiteti i ka […]

Read more ›
by / on March 21, 2018 at 1:05 am / in Lajme

Njihuni me Nailen, mjeken shqiptare që po shkëlqen me punën dhe bukurinë e saj në Zvicër (Foto)

Njihuni me Nailen, mjeken shqiptare që po shkëlqen me punën dhe bukurinë e saj në Zvicër (Foto)Bukuroshja shqiptare nga Kosova, Naile Thaqi, e cila jeton në Zvicër, ndihet e privilegjuar që ka zgjedhur profesionin human si profesion të jetës. Ajo është bukuroshja e zgjedhur “Miss Grand Kosova 2014”, e cila po tregohet e suksesshme në çdo aspekt të jetës, falë […]

Read more ›
by / on March 21, 2018 at 1:04 am / in Lajme

E frikshme! Dëgjonin zhurma në mur, u terrorizuan kur e hapën (video)

Kjo video e ngarkuar në rrjetet sociale po thyen rrjetin.Bëhet fjalë për një rast të pazakontë, ku një familje në Tajlandë, pasi dëgjonte zhurma në mur, vendosën ta hapnin këtë të fundit. Por në momentin që kanë vendosur ta zbulojnë, ata janë terrorizuar kur kanë parë një piton të dalë nga aty.Videoja është publikuar online dhe është bërë mjaft virale. […]

Read more ›
by / on March 21, 2018 at 1:03 am / in Lajme

Limon dhe sodë buke, kombinimi i mrekullueshëm. 1000 herë më i fuqishëm se kimioterapia

Soda e bukës dhe një copë limoni të hedhur në një gotë uji mund të përdoret të bëjnë mrekulli për shëndetin tuaj.Kjo metodë është një nga më të famshmet e mjekësisë popullore të të gjitha kohërave. Duke pirë një gotë me ujë me një lugë sode bikarbonike dhe duke shtrydhur një copë limoni, trupi juaj do të ketë disa përfitime […]

Read more ›
by / on March 20, 2018 at 12:41 pm / in Video

Kur ta len shoku/shoqja seen – hahahahah tag ata ce i ndodh shpeesh

Kur ta len shoku/shoqja seen – hahahahah tag ata ce i ndodh shpeesh Kur ta len shoku/shoqja seen – hahahahah tag ata ce i ndodh shpeesh Kur ta len shoku/shoqja seen – hahahahah tag ata ce i ndodh shpeesh Kur ta len shoku/shoqja seen – hahahahah tag ata ce i ndodh shpeesh https://scontent-waw1-1.cdninstagram.com/vp/ce0edd44665f866b3730775887860704/5AB32292/t50.2886-16/26875299_1989921624353140_5605910650405519360_n.mp4

Read more ›
by / on March 20, 2018 at 12:34 pm / in Video

Femra me e krist ne bote hahaha cila shoqe munet me kon kjo TAAAGG

Femra me e krist ne bote hahaha cila shoqe munet me kon kjo TAAAGG Femra me e krist ne bote hahaha cila shoqe munet me kon kjo TAAAGG Femra me e krist ne bote hahaha cila shoqe munet me kon kjo TAAAGG Femra me e krist ne bote hahaha cila shoqe munet me kon kjo TAAAGG https://scontent-waw1-1.cdninstagram.com/vp/30aba8f86cbce9f5b639911a822b254d/5AB3437A/t50.2886-16/29303128_651942458478656_3120825010818646016_n.mp4

Read more ›
by / on March 20, 2018 at 12:30 pm / in Video

Tag shokun me ke do e beje edhe komento cilit profesor do ja benit kete hahahah me looot

Tag shokun me ke do e beje edhe komento cilit profesor do ja benit kete hahahah me looot Tag shokun me ke do e beje edhe komento cilit profesor do ja benit kete hahahah me looot Tag shokun me ke do e beje edhe komento cilit profesor do ja benit kete hahahah me looot Tag shokun me ke do e […]

Read more ›