admin — LajmPress

Articles by: admin

by / on February 24, 2018 at 2:52 am / in Shëndeti

Dëmet e alkoolit në organizëm. Largohuni sa më parë prej tij (nëse e doni shëndetin)!

Konsumi i alkoolit është shumë i lartë, sidomos në radhët e të rinjve në vendet e zhvilluara. Ky është dhe shkaku kryesor i incidencës më të lartë të steatozës alkoolike dhe cirrozës në mëlçinë e konsumuesve të rregullt të alkoolit. Dëmet prej tij shkaktohen më së shumti në mëlçi, tru dhe më pak në zemër. Në mëlçi, alkooli i konsumuar, […]

Read more ›
by / on February 23, 2018 at 9:56 pm / in Lajme

Shkaa me than be…..djem kujdes prej naj infarkti :P

Shkaa me than be…..djem kujdes prej naj infarkti 😛 Shkaa me than be…..djem kujdes prej naj infarkti 😛 Shkaa me than be…..djem kujdes prej naj infarkti 😛 Shkaa me than be…..djem kujdes prej naj infarkti 😛 https://scontent-waw1-1.cdninstagram.com/vp/5780d3a4143877a5248b8942f4ed4830/5A93238E/t50.2886-16/28121667_283966115468580_7391440058150398521_n.mp4

Read more ›
by / on February 23, 2018 at 9:51 pm / in Lajme

Legjendaat nuk vdesiiin…lavdiii deshmoreve….

Legjendaat nuk vdesiiin…lavdiii deshmoreve…. Legjendaat nuk vdesiiin…lavdiii deshmoreve…. Legjendaat nuk vdesiiin…lavdiii deshmoreve…. Legjendaat nuk vdesiiin…lavdiii deshmoreve…. https://scontent-waw1-1.cdninstagram.com/vp/1bdbcb6a89027ec6091e54ca87b4ca38/5A92ADF5/t50.2886-16/27985037_194091107990746_3276513761367687168_n.mp4

Read more ›
by / on February 23, 2018 at 9:45 pm / in Lajme

Aaaaa pe voootoni Demarkaciionin a jauu q… nanen #hahahahhahaha

Aaaaa pe voootoni Demarkaciionin a jauu q… nanen #hahahahhahaha Aaaaa pe voootoni Demarkaciionin a jauu q… nanen #hahahahhahaha Aaaaa pe voootoni Demarkaciionin a jauu q… nanen #hahahahhahaha Aaaaa pe voootoni Demarkaciionin a jauu q… nanen #hahahahhahaha

Read more ›
by / on February 23, 2018 at 9:26 pm / in Lajme

Tag Kujt ja kishe thirr per dasem ket kengtar te shkelqyeshem…

Tag Kujt ja kishe thirr per dasem ket kengtar te shkelqyeshem… Tag Kujt ja kishe thirr per dasem ket kengtar te shkelqyeshem… Tag Kujt ja kishe thirr per dasem ket kengtar te shkelqyeshem… Tag Kujt ja kishe thirr per dasem ket kengtar te shkelqyeshem… https://scontent-waw1-1.cdninstagram.com/vp/c403da4d25352d43580da7a1bb27ffe5/5A92DF59/t50.2886-16/28115254_191619148099990_7929160139867684864_n.mp4

Read more ›
by / on February 23, 2018 at 9:23 pm / in Lajme

Tallava Workout….Tag shokun qe oshte merakli i Tallavas….

Tallava Workout….Tag shokun qe oshte merakli i Tallavas…. Tallava Workout….Tag shokun qe oshte merakli i Tallavas…. Tallava Workout….Tag shokun qe oshte merakli i Tallavas…. Tallava Workout….Tag shokun qe oshte merakli i Tallavas…. https://scontent-waw1-1.cdninstagram.com/vp/b18bd7d17ed32caa32cb8eee38b8bb1e/5A92FF7F/t50.2886-16/27977708_218088598751769_1370948918023553024_n.mp4

Read more ›
by / on February 23, 2018 at 9:17 pm / in Lajme

Shoqja jeme Qdoher qe hyp nPeshore #hahaha #tah#shoqen

Shoqja jeme Qdoher qe hyp nPeshore #hahaha #tah#shoqen Shoqja jeme Qdoher qe hyp nPeshore #hahaha #tah#shoqen Shoqja jeme Qdoher qe hyp nPeshore #hahaha #tah#shoqen Shoqja jeme Qdoher qe hyp nPeshore #hahaha #tah#shoqen https://scontent-waw1-1.cdninstagram.com/vp/2181040f30c0623349e4343e89ffdfaa/5A934A1F/t50.2886-16/27978503_2074417369460557_24049454877919237_n.mp4

Read more ›
by / on February 23, 2018 at 8:42 pm / in Lajme

Avdulla Hoti i kunderpergjigjetashpër Haradinajt: Mos guxo prapë me ma ngrite zërin, ti je tradhtar ( VIDEO )

Pas deklaratave të ashpra të kryeministrit Haradinaj ka reaguar shefi i Grupit parlamentar i LDK-së, Avdullah Hoti duke thënë se dihet kush është tradhtar e kush patriot. “…Kush është patriot e tradhtar dihet. Që tri vite është prolonguar kjo çështje.  E lus kryeministrin të jetë i kujdesshëm kur t’i drejtohet 27 deputetëve, që janë tri herë më e madhe se […]

Read more ›
by / on February 23, 2018 at 8:39 pm / in Lajme

Vuciq: Kosovaret nuk i kemi problem, vetëm shpikni diçka ata vriten mes veti, problem e kemi SHBA-anë…

Presidenti serb, Aleksandar Vuçiq tha në Sofje të Bullgarisë se Serbia dëshiron që problemi i Kosovës të zgjidhet me kompromis. Ai falënderoi presidentin bullgar, Rumen Radev për mbështetjen që ai siguron për Serbinë në rrugën evropiane dhe për mbrojtjen e qëndrimit të këtij vendi. Shikojeni ne parlamentin e tyre, ata flasin sikur te ishin armiq mes veti, kështu ne Serbi […]

Read more ›
by / on February 23, 2018 at 8:37 pm / in Lajme

E kritikuan se u martua me maqedonas, flet Adelina Tahiri: Dashuria nuk njeh moshë, ne shtrat është përvëlues, gjë qe Shqiptaret nuk janë…

Pasi konfirmoi dje shtatzëninë me një foto ku zbulonte edhe gjininë duke shkruar “Është djalë”, Adelina Tahiri sot ka rrëfyer për herë të parë ndjenjën e bukur që po përjeton gjatë kësaj periudhe në pritje të ëmbël. Me anë të një fotoje në Instagram, Adelina ka falenderuar të gjithë për urimet dhe shkruan se është shumë e emocionuar ..(Kliko poshtë, […]

Read more ›