admin — LajmPress

Articles by: admin

by / on September 25, 2017 at 9:21 pm / in Show Biz

Foto nga Vlora Çitaku

Vlora Çitakun të gjithë e njohim si një vajzë e mençur dhe shumë e matur në atë çfarë bënë, madje edhe veshja e saj tani është tejet elegante dhe asnjëherë nga ato provokuese. Në të kaluarën ajo si çdo e re vizitonte lokalet e natës dilte me shoqëri pinte alkool e po ashtu edhe vishej shumë provokuese, shkruan Gazetablic.com. Këtë […]

Read more ›
by / on September 25, 2017 at 9:19 pm / in Lajme

Prap ngjarje shokuese ndodhi: Shikojeni se çka bëri një 17 vjeçar në oborrin e shkollës

Sherri për motive të dobëta mes dy të rinjve brenda ambienteve të gjimnazit në Tiranë ka përfunduar me një të lënduar dhe një në hetim në gjendje të lirë.Ky i fundit është nxënës në vitin e tretë në një shkollë të mesme në kryeqytet, dhe para dy ditësh, pra ditën e premte, rreth orës 11:30, në oborrin e shkollës së […]

Read more ›
by / on September 25, 2017 at 9:18 pm / in Lajme

Deklarata e Merkelit që kishte ‘çmendur’ Serbinë, ja çka kishte thënë për Kosovën

Raportimi i medias gjermane ‘Deuche Welle’ rreth Merkelit dhe Kosovës.Shtypi gjerman i së mërkurës komenton gjerësisht vizitën e kancelares gjermane, Angela Merkel në Serbi. Në botimin online të revistës DER SPIEGEL, nën titullin “Merkeli grindet me presidentin Tadiç” ndër të tjera komentohet: “Një gjë e tillë ndodh shumë rrallë në vizitat shtetërore: mikpritësi dhe vizitorja lëshojnë tone zemërimi përpara shtypit. […]

Read more ›
by / on September 25, 2017 at 9:16 pm / in Lajme

Ku është arma me të cilën u vra Auloni?

Kjo vrasje, nga hetimet preliminare, dyshohet se ka ndodhur për shkak të simpatisë së Aulonit për të miturën R.G., e cila është 15 vjeç.Ajo dyshohet se është e dashura e të miturit tjetër të arrestuar, bashkëmoshatar me të ndjerin. Armën me të cilën dyshohet se është kryer vrasja, policia nuk ka arritur ta gjejë ende.Me kërkesë të Prokurorisë, të miturve […]

Read more ›
by / on September 25, 2017 at 9:15 pm / in Lajme

LAJMI I FUNDIT: Ndodh më e keqja në kufirin Kosovë-Serbi, ja çka i ndodhi Policisë së Kosovës

Para pak çastesh është sulmuar me armë zjarri Njësia e Policisë Kufitare. Ngjarja ka ndodhur në fshatin Bërnjak, në veri të vendit, afër pikës kufitare me Serbinë. Kështu kanë bërë të ditur burime të Gazetës Blic. Sipas këtyre burimeve, për fat të mirë nuk është plagosur asnjë pjesëtar i Policisë së Kosovës. Për më shume detaje shikoni Videon e mëposhtme:

Read more ›
by / on September 25, 2017 at 11:09 am / in Lajme

JA CFARE I POSTOJN RIGES:SHIKOJENI TË GJITHA FOTOT NUDO TE RIGA GOSALCIT (VIDEO)+18

Per vrasjen e Aulonit ende vahzhdojn te dalin materiale te pakendshme per palen e akuzuar e ne kete rast per Riga gosalcin. Ne youtube ka dalur ne video ne te cilen eshte bere 1 koktej i fotove te saj qe shihet gati e zhveshur. Nuk dihet personi se kush e ka bere publike kete video prandaj ne si portal nuk […]

Read more ›
by / on September 24, 2017 at 6:43 pm / in Lajme

Dikur i kishte 206 kilogramë, ndërsa sot femrat çmenden kur e shohin në rrugë

Richard Bryansk kishte shtuar në peshë (206), pas vdekjes së papritur të babait të tij në vitin 2005. Ai ishte personi i parë që kishte gjetur trupin e pajetë të babait të tij, ndërsa për tu shëruar nga traumat i ishte kthyer ushqimit. Ai ishte trashur aq shumë, sa që nuk ka mundur të ulet në karrigen e shkollës, transmeton […]

Read more ›
by / on September 24, 2017 at 6:42 pm / in Show Biz

Kallashi çmend Noizyn me “twerk’ , të gjithë shpërthejnë në ulërima

Epo kjo është ajo që Kallashi di të bëjë më mirë, tani bën “twerk” para Noizyt…Mbrëmjen e kaluar reperi Noizy dhe Kallashi ishin të ftuar të performonin në një club së bashku. Lajmi u bë i ditur nga të dy përmes rrjeteve sociale. Dhe interesi ishte i madh për të ndjekur shfaqjen që do të bënin të dy. Në skenë […]

Read more ›
by / on September 24, 2017 at 6:34 pm / in Show Biz

Burhani i semaforav i kendon tallava Ises, Ramushit, Fatmirit, Albinit (VIDEO)

Ishte ftuar në emisionin më të shikuar në vend n’Kosovë Show tek aktori Shpetim Desku. Burhani nga Fushë Kosova, kishte befasuar të gjithë me zërin e tij magjik. Ai kishte kënduar me një zë të bukur, shkruan Gazeta NewBorn.Aty i kishte kënduar edhe liderëve të vendit. Kengen munde ta ndiqni me poshte ne video duke klikuar ne reklame..

Read more ›
by / on September 24, 2017 at 6:33 pm / in Show Biz

Fjolla Morina ‘ndez’ Dhërmiun me trupin e saj, ja sa seksi duket (Foto)

Këngëtarja seksi kosovare, Fjolla Morina, këtë fundvere ka zgjedhur të vijojë akoma plazhin. Ajo është parë në Dhërmi, në vendin e preferuar të personazheve VIP. Siç e ka thënë edhe vetë më herët në intervista të ndryshme, Fjolla kujdeset shumë për fizikun e saj.Madje ajo është shumë më mirë fizikisht tani, sesa kur ka qenë më e re, në fillimet […]

Read more ›