admin — LajmPress

Articles by: admin

by / on January 13, 2018 at 4:51 pm / in Show Biz

Enca përdori ‘photoshop’ në fotografinë e fundit provokuese Duke Zmadhuar Gjoksin? (Foto)

Këngëtarja e njohur Enca Haxhia është e njohur për postimet e saj provokuese në rrjetet sociale.Së fundmi, ajo rrëmbeu sërish vëmendjen e mediave për një set mjaft ‘të nxehtë’ ku shfaqej duke ekspozuar në masë të madhe gjoksin e saj.Shpesh, ajo ka rënë pre edhe e programit të ‘photoshopit’ në rastet kur e ka përdorur, gjë të cilën mesa duket […]

Read more ›
by / on January 13, 2018 at 4:47 pm / in Lajme

Rrëfehet këngëtarja shqiptare :”E bëra me gjermanin sepse kisha nevoj për para “

8 vjet martesë i kam kaluar me prindërit e burrit. Ai shkoi në Perëndim një muaj pasi ishim martuar. Në këto 8 vjet të vetmet herë që e shihja ishin dy javë gjatë festës së Vitit të Ri. Në atë kohë ai kishte pushim nga puna dhe vinte në Kosovë, ndërsa kohën tjetër jetonte atje. Në 8 vjet ai nuk […]

Read more ›
by / on January 13, 2018 at 4:45 pm / in Lajme

SHOKUESE :Genta Ismajli para fansave të saj tregon „zogun“ pa brek (VIDEO)

Genta Ismajli para fansave të saj tregon „zogun“ pa brek (VIDEO) / Gentiana Ismajli (ose e njohur për publikun edhe me nofkën Genta) lindi më 12 Prill 1984 në Gjilan. Është një këngëtare shqiptare nga Gjilani, Kosovë. E njohur pas prezantimit të saj në programin e vitit të ri në Radio Televizionin e Kosovës me këngën „Kthehu“. Pas një kohe […]

Read more ›
by / on January 13, 2018 at 4:43 pm / in Lajme

Shqiptarja kapet mat duke e bër me maqedonsin…(Pamje)

Femrat shqiptare po shitet nga 50 euro në Maqedoni edhe atë jo me shqipëtar por me maqedon,por ata kan një kushtë të vetëm, kushti i vetëm është të mos jen ato Shqipëtar por të jen shtetas të huaj, sot u hedh në internet Video’ja shokuse ku vajza nga Durrësi vjen në Maqedoni për të bër seks me Maqedonasit.Video’ja u bë […]

Read more ›
by / on January 13, 2018 at 4:39 pm / in Show Biz

Skandal, Arjan Cani e pyet Bleonen a do flesh me mua një natë, ja reagimi saj (Pamje)

Dihet që në emisionin e Arian Çanit nuk ndodhë gjë tjetër pos çudirave. Ai shumë femna nga ekstrada shqiptare ka ftuar në emision dhe ka provokuar. Në emision e tij ndodhi edhe një çudi e radhës, ku të njohurës Bleona Qeretit i parashtroi një pyetje se a do të flinte me të dhe a do të pallohej, dhe Bleona Qereti […]

Read more ›
by / on January 13, 2018 at 4:34 pm / in Lajme

Albin Kurti bëhet “BABA”: Nuk guxuan te dalin kundërkandidat? Me vjen keq për ta (Video)

Në kuadër të zgjedhjeve të brendshme në Lëvizjen Vetëvendosje, kandidati për kryetar të Lëvizjes, Albin Kurti ka prezantuar plaformën e re. Kurti ka thënë se nuk ndihet mirë që nuk pati kundërkandidat. “Jemi në prag të zgjedhjeve të reja në Lëvizje, e cila e dëshiron demokracinë dhe e praktikon demokracinë. Ky është zhvillim i rëndësishëm për të qenë bashkë në […]

Read more ›
by / on January 13, 2018 at 4:28 pm / in Lajme

Duda Balje me model të ri flokësh,Shkëqen me Bukurinë e saj (FOTO)

Duda Balje është një nga deputetet më të komentuara të Kuvendit të Republikës së Kosovës, kjo për faktin se ajo posedon dhe shquhet për linjat e saj trupore, shkruan.Edhe pse nënë e tre fëmijëve, ajo vazhdon ta mbaj në formë trupin e saj. E gjithsesi sa herë që paraqitet në seanca që bie pre e mediave, por edhe e shumë […]

Read more ›
by / on January 13, 2018 at 3:26 pm / in Lajme

Cilët janë 7 të plagosurit nga shpërthimi qe ndodhi në Shkodër, dy rëndë nisen drejt Tiranës

Rritet numri i personave te plagosur nga shpërthimi i forte qe tronditi sot Shkodren. Sipas gazetarit te “Panorama”, mesohet se nurmi i te plagosurve ka shkuar ne 7, mes tyre edhe shtetasi Lulzim Kulla qe dyshohet te jete edhe objektivi i atentatit me tritol. Dy persona, mes te cileve edhe Kulla, jane ne gjendje te rende dhe jane nisur drejt […]

Read more ›
by / on January 13, 2018 at 3:24 pm / in Lajme

Si të harxhoni më pak naftë dhe benzinë, provo edhe ti!

Përdorimi i rregullt i makinave, sjell shpenzime të konsiderueshme karburanti. Por në fakt me disa truke ju do të vini re se do të harxhoni shumë më pak karburant se sa harxhonit më parë. Truket e mëposhtme do t’ju ndihmojnë që jo vetëm të reduktoni shpenzimet e larta të karburantit por edhe ato të mirëmbajtjes. 1.Mos e shtypni gazin me […]

Read more ›
by / on January 13, 2018 at 3:21 pm / in Lajme

Rashel Kolaneci nuk ndalet kësaj here merr vëmendjen e futbollistit të mirënjohur italian

Rashel Kolaneci është sportistja më seksi shqiptare. Ajo është e përfshirë në shumë fusha duke filluar nga modele, u zgjedh kampione e boksit madje së fundmi e kemi parë edhe si prezantuese në emisionin ‘Procesi Sportiv’, në vend të biondes Marina Vjollca. Bukuroshja nga Shqipëria vazhdimisht publikon imazhe në rrjetet sociale, e sidomos në llogarinë e saj ‘Instastory’, duke mos […]

Read more ›