admin — LajmPress

Articles by: admin

by / on May 8, 2017 at 9:33 pm / in Lajme

Shqiptari ia thyen zemrën zviceranit dhe ia merr 100 mijë franga

Një shqiptar 25-vjeçar e ka mashtruar zviceranin, duke i thënë se dëshiron të bëjë seks në një shtrat me para, por ai është larguar me 100 mijë franga zvicerane Një zviceran 42-vjeçar nuk ka humbur vetëm dashurinë e zemrës së tij, por ka humbur edhe 100 mijë franga nga një 25-vjeçar shqiptar, shkruan ‘aargauerzeitung.ch’. Në jetë ka tregime të jashtëzakonshme. […]

Read more ›
by / on May 8, 2017 at 9:32 pm / in Show Biz

Adelina siç nuk e keni parë më herët! (Foto)

“Diva shqiptare” është ky epieti të cilin artistja e ka marr nga shumë adhurues jo vetëm të muzikës por edhe të guximit të saj. Është kjo Adelina Ismaili këngëtarja e cila shumë kohë më parë theu disa nga tabutë në vendin tonë Do t’ju sjellim disa imazhe të cilat e tregojnë artistët se si dukej që në hapat e saj […]

Read more ›
by / on May 8, 2017 at 9:27 pm / in Lajme

O Ramiz Lladrovci ma shum se Linda Morina je tu marr Like

Kohët e fundit jo rrallëherë mbledhjet në Kuvendin Komunal të Drenasit, kanë qenë temë nëpër mediat kosovare. Sa herë që Kuvendarët e Drenasit mblidhen, nuk shpëton pa ndonjë gafë të lëshuar nga i pari i komunës Ramiz Lladrovci.Ata gjatë mbledhjes shihen duke debatuar në menyrë qesharake, dersia ja ndalin mikrofononin njëri-tjetrit, e ku dëgjohet Naim Bazaj, duke “thumbuar” Lladrovcin se […]

Read more ›
by / on May 8, 2017 at 9:25 pm / in Lajme

Pamje të rënda: Momenti kur u vra Ermal Kamberaj në Mitrovicë (Foto +18)

Kujdes: PAMJE TË RËNDA Ngjarja tragjike e mbrëmjes së 5 majit në Mitrovicë, tronditi tërë qytetarët e Kosovës. Ermal Kamberaj, i riu 24-vjeç u vra në vendin e tij të punës, ku punonte si kamerier për të mbajtur veten dhe për të ndihmuar familjen e tij. Një lexues i Periskopit ka dërguar fotografi në momentin kur është vrarë Kamberaj. Ermali, […]

Read more ›
by / on May 8, 2017 at 9:24 pm / in Lajme

URIME! Ky është lajm i mirë edhe për Kosovën

Emmanuel Macron është president i ri i Francës. Kandidati i pavarur centrist ka fituar 65.1 për qind të votave në rrethin e dytë të votimit në zgjedhjet presidenciale, që u mbajt sot, sipas televizionit kombëtar francez. Ai ka mposhtur bindshëm ekstremisten djathtiste, Marine Le Pen, që ka marrë vetëm 35.9 për qind të votave, ka zbuluar një anketë e porositur […]

Read more ›
by / on May 8, 2017 at 9:22 pm / in Show Biz

Imituesi i Vedatit ‘Stupcave’ ia ‘shtin ethet në bark’ Shota Baraliut

Këtë javë të ftuar në emisionin ‘Kojshia Show’, të ftuar ishin zëvendëskryeministri i par i Qeverisë së Kosovës, Ramiz Kelmendi, Shota Baraliu si dhe emituesi i Vedetati të ”Stupcave”, shkruan Gazeta NewBorn. Një moment interesant ka ndodhur në emision kur emituesi i Vdeatit të ”Stupcave” ‘shti ethet ne bark’ Shota Baraliut, shkruan Gazeta NewBorn. Per me teper ndiqeni emisionin “Kojshia […]

Read more ›
by / on May 8, 2017 at 9:20 pm / in Kuriozitete

Rrëfim/”Jam e martuar, por fqinji im Arbeni më çmend në shtrat…

Kështu që unë u afeksionova me komshien time.Seksi me të është një mrekulli më vete.Një natë e takova rastësisht në një club nate dhe zemra filloi të më rrihte fortë.Filluam të pinim disa gota dhe në momentin që pija filloi të jepte efektin e saj, thjesht nuk munda t’i rezistoja dot.Fillova ta puthja dhe më pas shkuam në shtëpinë e […]

Read more ›
by / on May 8, 2017 at 9:19 pm / in Lajme

MJERIM! Nuk do ta besoni cka i ndodh kësaj Familje që dha tre dëshmorë për Kosovë

Hysen Zeneli ka varrosur në oborrin e shtëpisë, babanë, vëllanë dhe hallën e tij. Babai i tij siç thotë, gjatë kohës së luftës nuk kishte lëshuar shtëpinë dhe aty u vra nga forcat paramilitare serbe, njëlloj si motra e tij. Ndërkaq shumë shpejtë edhe një anëtarë i familjes Zeneli, Aliu ka vdekur në frontin e luftës, si pjesëtar i UÇK’së. […]

Read more ›
by / on May 8, 2017 at 9:19 pm / in Show Biz

Shikojeni reagimin ‘befasues’ të Dautit, kur këndohen Vëllezërit Haradinaj!

Këtë javë të ftuar në emisionin n’Kosovë Show tek Shpetim Desku, është deputeti i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovë, Daut Haradinaj si dhe Ramiz Rrahmani , shkruan Gazeta NewBorn.Sikurse në emisionet e kaluara, edhe këtë javë n’Kosovë Show, atmosfera ka qenë e nxehtë dhe me plotë momente interesante dhe befasuese,Gjatë emisionit në ka pasur edhe këndim nga një djalosh i […]

Read more ›
by / on May 8, 2017 at 9:18 pm / in Show Biz

Daut Haradinaj flet për herë të parë n’Kosovë Show për simpatinë e parë – Kush ishte ajo? (Video)

Këtë javë të ftuar në emisionin n’Kosovë Show tek Shpetim Desku, është deputeti i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovë, Daut Haradinaj si dhe Ramiz Rrahmani , shkruan Gazeta NewBorn. Sikurse në emisionet e kaluara, edhe këtë javë n’Kosovë Show, atmosfera ka qenë e nxehtë dhe me plotë momente interesante dhe befasuese, shkruan Gazeta NewBorn. Deputeti Haradinaj, për herë të parë […]

Read more ›