admin — LajmPress

Articles by: admin

by / on July 26, 2017 at 4:56 pm / in Show Biz

Pasi Enca ia bëri Noizy-t “Ciao”, Varrosi ka këtë për të thënë

Në lojën “hidh e prit” mes OTR dhe të larguarës më të fundit prej tij, Encës, duket se do të ketë gjithmonë shkëmbime mesazhesh “therëse”. Diss–it “Na vjen Enca nga mbrapa”, kjo e fundit ia ktheu me “tani ta bëj ciao ciao” nga kënga e saj e re “Ciao”. Një video në instagram që ka për diçiturë : “Duhet bërë […]

Read more ›
by / on July 26, 2017 at 4:55 pm / in Lajme

Shmanget tragjedia në Sarandë, 12 persona mbetën në mes të detit me dallgë

Një ngjarje e rëndë është shmangur nga ndërhyrja e Policisë Kufitare, që ka shpëtuar 12 persona, prej të cilëve 6 ishin fëmijë. Sipas policisë, rreth orës 13:00, salla operative e Kufirit Sarandë njoftohet nga shtetasi B. K., i cili sqaron se ndodhet në Krorëz në breg të detit së bashku me familjen e tij dhe disa persona të tjerë, të […]

Read more ›
by / on July 25, 2017 at 10:42 pm / in Show Biz

Ledri Vula fotografon femrat nudo në plazh, fotot i poston në internet

Ledri Vula është duke shijuar prej disa ditësh pushimet me familjen e tij. Reperi simpatik ndodhet në një ndër plazhet më të bukura të Meksikës. E ndërkohë që ai është duke pushuar, diçka i ka tërhequr vëmendjen. Ai ka postuar në Snapchat foto të një femre e cila është duke marrë rreze dielli topless në plazh. Këtë foto, Ledri e […]

Read more ›
by / on July 25, 2017 at 10:40 pm / in Show Biz

Ky është urimi i veçantë që Bes Kallaku i bëri Presidentit Ilir Meta

Ndër urimet e shumta që mori dje në ditën e betimit, Presidenti i Shqipërisë Ilir Meta nuk mungoi as ai i Bes Kallakut. Aktori i humorit e ka postuar urimin në faqen e tij të Instagram për të cilin kishte rezervuar disa fjalë të veçanta. “Urime diten e pare te punes Presidentit te 10-te te Republikes se Shqiperise. Uroj qe […]

Read more ›
by / on July 25, 2017 at 10:34 pm / in Show Biz

Ky reagim i fanses ndaj Noizyt do t’ju lërë pa fjalë

Jo më kot e quan veten reperi më i mirë në shqiptari. Këtë e tregon edhe numri i madh i fansave që reperi ka. Madje pëlqimi i këtyre të fundit ndaj tij shpeshehrë kalon edhe kufinjtë. Diçka e tillë ka ndodhur në koncertin e mbajtur së fundmi në Podujevë ku Noizy është gjendur vërtetë në një situatë të sikletshme teksa […]

Read more ›
by / on July 25, 2017 at 10:17 pm / in Show Biz

“Martesa” përrallore e 5 vjeçares me kancer me shokun e ngushtë ka përlotur të gjithë

Historia e vogëlushes së ëmbël që u “martua” me shokun e saj të ngushtë Harrison para pak ditësh ka bërë xhiron e rrjetit dhe duket se ka prekur të gjithë ata që kanë lexuar për këtë histori përrallash Duke mos i mbetur shumë ditë jetë, vogëlushja Eileidh kishte mbajtur shënim të gjitha dëshirat e saj në një listë në mënyrë […]

Read more ›
by / on July 25, 2017 at 10:15 pm / in Lajme

Lajmi i fundit: Sapo ndodhi Atentat me armë, plagoset Rama

Një plagosje ka ndodhur diten e sotme në qytetin e Shijakut. Sipas informacioneve të para nga burimet policore, një person ka mbetur i plagosur dhe se ai është punonjës i Policisë Bashkiake të Shijakut. I plagosuri është identifikuar si Shpend Rama, 40-vjeç. Ai ka marrë një plumb në gjymtyrët e poshtëm dhe është shtruar në spital, ku ndodhet jashtë rrezikut […]

Read more ›
by / on July 25, 2017 at 10:10 pm / in Show Biz

Ish-gazetarja e Top Media-s për Luana Vjollcën: “Nuk bën për këngëtare”

Ish-gazetarja e Top Media-s ka disa fjalë për Luana Vjollcën: “ Vetëm këngëtare jo” Shume breza jane rritur duke degjuar zerin e Kozeta Kurtit në radio. Dhe akoma sot e pëlqejnë dhe e degjojnë po me të njejtin kuriozitet dhe me qejf. Ajo ishte e ftuara e rradhës e moderatorit Kelvi Kadilli në “INterview”. Vetëm ‘teaser’ i intervistës ka dalë […]

Read more ›
by / on July 25, 2017 at 7:20 pm / in Show Biz

Lorik Cana poston këtë video dhe sapo i sfidoi të gjithë

Ish kapiteni i Kombetarës aktualisht po shijon pushimet me familjen e tij. Por nuk i ka lëbë pas as aventurat duke provuar edhe adrenalinën e hedhjes nga lartësia në det. Lori Cana ka postuar këtë video teksa bën një hedhje spektakolare në det duke ju hapur sfidë të gjithëve Per me shume klikoni ne reklam per me shume shiko videon […]

Read more ›
by / on July 25, 2017 at 7:16 pm / in Show Biz

16 vjeçari nga Fieri Chriss publikon këngën Don Dale,vetem ora i kushtin 30 mij euro kurse veturat…

Po ju tregojme qe se shpejti Chriss sic njihet ne vendin e vet RichBoy ka per te sjell projektet e tija te reja qe pritet te bejne boom ne estraden shqiptare. Edhe pse i ri ne moshe ai eshte shume i perkushtuar pas muzikes qe ben. Ai se fundi ka sjell projektin me te ri qe titullohet Don Dale.. Ku […]

Read more ›