Befason Lushtaku, ja çka i bëri 1 muaj para zgjedhjeve Bekim Jasharit (Foto)
Lajme — September 13, 2017 at 10:42 am

Befason Lushtaku, ja çka i bëri 1 muaj para zgjedhjeve Bekim Jasharit (Foto)

Kandidati për kryetar të Skenderajt, Bekim Jashari, ka nisur fushatën parazgjedhore me moton “Bekimi n’oda”.
Bekimi është shprehur se nëpërmjet kësaj dëshiron që të arrijë te secili banor i Skenderajt për të dëgjuar hallet e tyre, shkruan Drenicapress.E përkrah tij po qëndron, Nuredin Lushtaku, ish-deputet nga radhët e PDK-së.
Ky është njoftimi i Bekim Jasharit:Bekimi n’oda
Duke iu përgjigjur kërkesës së qytetarëve, Bekim Hamëz Jashari ka filluar turneun e tij “Bekimi n’oda”.
Ky aktivitet konsiston në vizitën e secilës odë të Skenderajit, si institucion ku është ruajt dhe kultivuar tradita jonë kombëtare. Bekim Hamëz Jashari”
Për më shumë shiko videon më poshtë duke klikuar në reklamë..