“Bëj magji, të fejoj direkt me të dashurin”, ja si ju “ngecin në derë” femrat shqiptare partnerëve
Lajme — January 14, 2018 at 2:38 am

“Bëj magji, të fejoj direkt me të dashurin”, ja si ju “ngecin në derë” femrat shqiptare partnerëve

Nuk janë të pakta vajzat shqiptare që gjejnë çdo mënyrë për të arritur tek mashkulli që duan, duke përdorur kështu metoda nga më të errëtat. Po flasim pikërisht për magjinë, një praktikë që duket se është ende e pranishme në shumë zona të thella të vendit tonë, dhe jo vetëm.
Në kërkim të fatit, apo ndonjë mënyre për ta bërë njëherë e mirë për vete mashkullin që duan, shumë të reja duket se bien pre e mashtruesve. I tillë është edhe rasti i një fallxhori me iniciale H.B, i cili sipas një denoncimi që ka mbërritur në redaksinë e “JOQ.al”, premton të bëjë magji dashurie thjesht nëpërmjet një fotoje të nisur online.
Ja ç’shkruan ai në rrjetet sociale:
Per te shikuar videon e plote te ngjarjes , klikoni ne reklamen me poshte:

Ngjarja