Bleona shokon sërish! Shfaqet tërësisht nudo!
Lajme — December 7, 2017 at 4:24 pm

Bleona shokon sërish! Shfaqet tërësisht nudo!


Këngëtarja Bleona Qereti i është rikthyer fotove provokuese dhe seksi.
Edhe në setin e saj më të fundit fotografik Bleona i ka lënë shumë pak hapësirë imagjinatës, duke u zhveshur tërësisht nudo.
Me linja të përkryera dhe më në formë se kurrë këngëtarja ka arritur sërish të tërheqë vëmendjen.
duke klikuar me poshte mbi reklame mund ta shikoni Galerine e fotove nudo nga Bleona..