Kuriozitete — LajmPress

Kuriozitete

by / on February 15, 2018 at 8:52 pm / in Kuriozitete

Tri këshilla seksi që mund t’i provoni sonte nëse si provuat dje për Shën Valentin

Çfarë duhet t’i blejë atij/asaj për dhuratë? Në cilin restorant të shkojmë? Çfarë të bisedojmë Dita e Shën Valentinit ka filluar në shekullin e III-të kur prifti St Valentin ishte ekzekutuar për shkak se i martonte njerëzit fshehtazi. Ai ishte vrarë me 14 shkurt, transmeton Telegrafi. Sidoqoftë, si qershia mbi tortë, edhe seksi në fund të natës është i zakonshëm […]

Read more ›
by / on February 13, 2018 at 10:04 am / in Kuriozitete

Vetëm gjenitë mund t’i gjejnë të gjitha dallimet në këto foto

Gjenitë kanë një mendje të veçantë, ndryshe nga pjesa tjetër e njerëzve. Ata janë të prirë për t’u kushtuar vëmendje të veçantë edhe detajeve më të vogla, detaje këto të cilat njerëzit e tjerë dështojnë t’i vërejnë. Në një listë fotosh më poshtë, Gazeta Express ka vendosur t’ju sfidojë për të parë se sa të vëmendshëm jeni. A mund t’i […]

Read more ›
by / on February 12, 2018 at 11:24 pm / in Kuriozitete

Kjo perime përmirëson shikimin, heq yndyrnat nga mëlçia dhe pastron tërësisht zorrën e trashë!

Funksionet e ndryshme të trupit ngadalësohen për shkak të plakjes, duke çuar në probleme me zorrën e trashë dhe turbullim të shikimit. Ndonjëherë yndyra mund të grumbullohet në mëlçi dhe të shkaktojë probleme që mund të dëmtojnë seriozisht shëndetin tuaj. Për fat të mirë, ekziston një ilaç i thjeshtë natyral që mund të ndihmojë në këto raste. Panxhari është një […]

Read more ›
by / on February 12, 2018 at 12:24 am / in Kuriozitete

E TMERRSHME: AXHA I PRET KOKËN NIPIT, POLICIA ZBARDHE DETAJE…

Një krim makabër është shënuar mëngjesin e sotme në qytetin e Vlorës, ku Jorgo Zani, 27 vjeç i ka prerë kokën djalit të xhaxhait, i cili ishte vetëm 15 vjeç.Forcat e policies e kanë gjetur të sëmurin mendor me kokën e kushëririt në duar.Fillimisht një makinë që tregtonte fruta perime ka gjetur trupin e të miturit anës rrugës, të mbuluar […]

Read more ›
by / on February 12, 2018 at 12:15 am / in Kuriozitete

E DHIMBSHME:Halil Kastrati: Desha me ja dhënë çelësin e banesës djalit të vetëm të familjes, ai më tha “kam dëshirë me hapë derën nëna se …

Halil Kastrati: Desha me ja dhënë çelësin e banesës djalit të vetëm të familjes, ai më tha “kam dëshirë me hapë derën nëna se ka vuajtur shumë duke na rritur”.O Zot o Zot Çfar emocione e çfare gezimi.Nena me 3 femije jetima u bene me banese te re ne Lipjan.. Klikoni me poshte per ta lexuar artikullin e plote..klikoni ne […]

Read more ›
by / on February 12, 2018 at 12:13 am / in Kuriozitete

A ke bërë marredhenie me Luana Vjollcen?, Adrian Gaxha shokon me përgjigjen e tij, “Luana dridhej kur bënte…

Adrian Gaxha e Luana Vjollca, janë dy emra mjaft të njohur për mediat shqiptare. Kjo për faktin, se dikur ata kishin një lidhje mjaft serioze, por që pas një kohe i dhan fund lidhjes së tyre. Sot Luana është edhe më terheqese me bukurin e saj, në një intervist i ftuar ishte Adrian Gaxha ku ai tregoi shumë sekrete për […]

Read more ›
by / on February 12, 2018 at 12:06 am / in Kuriozitete

Nëse keni këtë shenjë në horoskop, jeni të veçantë

A jeni Dash në horoskop? Lexoni se çfarë i karakterizon njerëzit që janë të lindur në këtë shenjë. Dashi është i ashpër Intensiteti i një njeriu me këtë shenjë është krejt në një nivel tjetër. Njerëzit e lindur në këtë shenjë horoskopi janë të zjarrtë, por jo në një mënyrë të keqe. Ata sjellin shumë energji në një dhomë dhe […]

Read more ›
by / on February 11, 2018 at 6:22 pm / in Kuriozitete

“Çfarë dreqin janë këto krijesa?” – Video shokuese të 10 krijesave të panjohura deri me sot

“Çfarë dreqin janë këto krijesa?” – Video shokuese të 10 krijesave të panjohura deri me sot Kjo është lista e kafshëve më të pazakonta, të pashpjegueshme por edhe të panjohura më parë, thjeshtë me pamje të tmerrshme. Fotot e këtyre kafshëve janë hedhur në këtë video dhe do tju bëjnë të mendoni se: “Çfarë dreqin është kjo?” Shkencëtarët nuk kanë […]

Read more ›
by / on February 11, 2018 at 6:06 pm / in Kuriozitete

I vuri spec djegës të dashurës në të brendshme, vajza alarmon qytetin me britmat e saj (VIDEO)

Shakatë mes çifteve mund të jenë nga më të ndryshmet dhe deri diku i kalojnë limitet. Një djalë ka vendosur spec djegës në të brendshmet e të dashurës dhe më pas ka regjistruar reagimin e saj. Pasi dalin nga shtëpia ata shkojnë për vrap, mirëpo fillojnë që të ndjehen efektet tek vajza. Ajo ndien se diçka e djeg dhe nuk […]

Read more ›
by / on February 11, 2018 at 12:58 am / in Kuriozitete

Kujdes djema, Shikoni cfarë bëjnë femrat në një emision live (Shiko Pamjet)

Kjo video eshte shume interesante, por aty duhen te jene vetem vajzat me nivele te medha gjoksi. Si per shembull, vajzat e videos me te cilat bejne gara se cila nga vajzat do ta mund vajzen tjeter, duke goditur me gjoksin e tyre te cilat jane komplet te zhveshura ne pjesen e siperme. Meshkujt do nxehen nga ndjekja e ketij […]

Read more ›