Kuriozitete — LajmPress

Kuriozitete

by / on May 23, 2017 at 4:48 pm / in Kuriozitete

Përshëndetje jam astriti 45 vjeçar kërkoj femër serioze për martesë

Jam nji mashkull 45 vjeqar punoj e jetoj ne ch jetoj vetem dhe pa obligime kerkoj nji femer te sinqet te moralshme dhe me qellime te sakta per lidhje serioze dhe martes vjetet e preferuara nga 35 -45 vjeqare te interesuarat te me lajmrohen ne viber tango dhe ne watsap ne nr 0041788559157 ju mirpres per te vazhduar leximin e […]

Read more ›
by / on May 21, 2017 at 10:27 pm / in Kuriozitete

Jam Albana 24 vjece, Ju tregoj se cka më bëri kushëriri në krevat….

Prsh jam Agnesa 24 vjece./Nje dit me erdhi kusheriri per kaffe e prita shum mir sepse se kisha pa 5 vite bem muhabet shum i tregova qe pas 3 dite fejes u ndava me pyeti a jam e virgjer ende i thash jo tha si mund te rrish tani pa seks i thash qe ja dal disi tha dhe un […]

Read more ›
by / on May 21, 2017 at 10:26 pm / in Kuriozitete

Kjo ndodhë me ju nëse hani 3 vezë në ditë

Kush nuk e pëlqen mëngjesin e shijshëm me vezë dhe ndoshta me pak proshutë? Përgatitja e vezëve mund të bëhet në shumë mënyra, si dhe mund të hahen ose të ftohta ose të ngrohta. Ato gjithashtu përdoren për receta të shumta, siç janë petullat apo tortet e ndryshme. I deshët apo jo, vezët janë ushqim shumë kalorik pavarësisht nga reputacioni […]

Read more ›
by / on May 21, 2017 at 10:23 pm / in Kuriozitete

E dhimbshme, 15-vjeçarja e sëmurë përlot publikun: Të lutem mami buzëqesh!

Ajo është vetëm 15 vjeç dhe jeta e saj është shumë ndryshe nga adoleshentet e tjerë. E gjendur në luftë me shëndetin, divorcin e prindërve dhe jetesën në kushte çnjerzore, ajo ka vetëm një kërkesë, lumturinë e nënës së saj. Diziona 15-vjeçare ka ftuar të ëmën Suzanën, në rubrikën “Ka një mesazh për ty” në e “E Diela Shqiptare” pasi […]

Read more ›
by / on May 21, 2017 at 9:29 pm / in Kuriozitete

Jam Alma një fshatare jam e etur për.. e bëj me 3 komshin dhe nuk më….

Jam Alma nje fshatare jam e etur per pal.. e bej me 3 komshin dhe nuk me mjaftojn dal dhe ne qytet i pari qe tme versulet e bej me te por nje dit qelloi ai qe kerkoja 2 metra djal me pal.. te madhe. Gjithqka nisi nje dit kur dola ne qytet dhe mu versul nje djal i gjat […]

Read more ›
by / on May 21, 2017 at 8:35 am / in Kuriozitete

Ja si më zuri kojshia im në dasmën e vëllait dhe e bëra me të në shtëpin e tij!

Ishim duke vallezuar e duke kenduar, per disa momente u ula se u lodha, fillova ta pij do uje por nuk kishte afer.Ai me tha lere se po shkoje une ta bij, por kur shkoi te qeshma me tha se nuk ka uje dhe me tha eja merre ketu vete se jam i zene, fillon rrefimin A.L 26 vjeçare nga […]

Read more ›
by / on May 21, 2017 at 4:40 am / in Kuriozitete

Erdhi për pushime në Pejë Ja çfarë i lënë fqinjët në xhamin e veturës!

Bashkatdhetari që është me pushime në Pejë, për disa ditë me radhë po e parkon veturën para hyrjes së një ndërtese në Lagjen “Puhovci”. Meqë kjo po u pengon banorëve të qarkullojnë të lirë, ata kanë vendosur t’ia lënë porosi në xhamin e veturës Ford. “Mirë se ke ardhur”, shkruhet fillimisht, duke i dëshiruar pushim të këndshëm. Por, po ashtu […]

Read more ›
by / on May 21, 2017 at 4:35 am / in Kuriozitete

Gruaja i kap mesazhet burrit me dashnoren, por kur zbuloi se ishte shoqja e saj

Gruaja i kap mesazhet burrit me dashnoren, por kur zbuloi se ishte shoqja e saj reagon ne menyre sic te gjithe mund te paramendojme. Me poshte ju sjellim me foto mesazhet e gruas. I kishte premtuar dashnores se do ndahej nga gruaja, dashnorja kishte shpresa se do ndahej edhe pse kishte shoqe gruan e tij, por ai e mashtronte vazhdimisht. […]

Read more ›
by / on May 20, 2017 at 2:32 pm / in Kuriozitete

Une Sara nga Prishtina:Plaku qe mknaqi me guhen e tij,i thojsha kalo shpejt posht se po me iken truri..

Te them te drejten jam e bukur kam sy te kater buze te trashe ku te gjithe me thon se jam shum seksi, po uen dua te ju tregoj nje histori timen qe edhe teksa shkruja vagina ime laget beht qull deri sa ushrtoj qe ta merrja patent shoferin njeri nag instruktoret me pelqent shum po e dija se aedhe […]

Read more ›
by / on May 20, 2017 at 10:24 am / in Kuriozitete

Jam një vajzë 25 vjeçe nga Kosova, Natën qe kalova me Vjehrrin nuk do ta harroj asnjëherë!!

Një natë degjova disa të bërtitura dola nga dhoma dhe pash që të bërtiturat po vinin nga dhoma e vjerrit. Pash tek vrima e derës dhe ç’të shihja, vjerri im po bënte seks me një vajzë të re, pak a shumë si mosha ime.Sapo më pa më tha menjëherë mos ki turp bija ime, ato që nuk t’i plotëson yt […]

Read more ›