Kuriozitete — LajmPress

Kuriozitete

by / on May 9, 2017 at 10:57 pm / in Kuriozitete

Nëna që bëri historinë: Bëhet deputetja e parë që i jep gji foshnjës në Parlament

Një senatore australiane ka bërë histori pasi që u bë politikania e parë që e ushqen foshnjën e vet me qumësht të gjirit në sallën e Parlamentit të Senatit. Alia Joy, vajza dy javësh e senatores Larissa Waters, e cila është po ashtu edhe nënkryetare e Partisë së Gjelbër të Australisë, po e ushqente me gji foshnjën e vet në […]

Read more ›
by / on May 9, 2017 at 10:56 pm / in Kuriozitete

Publikohen pamjet ku Shqiptari rrah dy polic Maqedonas!

Publikohen pamjet ku Shqiptari rrah dy polic Maqedonas. Se a është shqiptarë apo jo mund ta ndiqni dhe ju vet videon ku flitet qe personi qe përgjaku policët është shqiptarë por disa thojn qe kjo ngjarje ka ndodhë në Ukrain.dhe kjo ska të bej me neve Shqipëtarët.Ndiqni KETU ndiqni se si i rrah shqiptari 2 maqedon hallall shqipe

Read more ›
by / on May 9, 2017 at 7:14 pm / in Kuriozitete

Skandaloze: rrëfehet vajza që bëri xhiron e internetit ja si më masakruan

Pak ditë me parë një faqe në Instagram publikoi videon e një vajze, e cila tallej në praninë e prindërve të saj dhe thoshte se është “superp*dh” e për këtë gjë kërkonte edhe mendimin e prindërve. Videoja brenda shumë pak kohe u bë virale dhe normalisht, të gjithë nisën të tallen e të qeshin me vajzën. Mirëpo gjërat nuk janë […]

Read more ›
by / on May 8, 2017 at 10:04 pm / in Kuriozitete

Skandaloze: Çifti e bën në parkun e Prishtinës në prani të vajzës së tyrë

Një çift është filmuar duke bërë seks në pikë të ditës në një park, në sy të njerëzve të tjerë.Dyshja janë parë duke kryer marrëdhënie seksuale nën një pemë në mes të ditës në një park.Në fotografi, çifti shihet qartë dhe duket të mos jetë bezdisur aspak nga kalimtarët e rastit dhe në asnjë moment nuk e ka ndërprerë seksin.Pasi […]

Read more ›
by / on May 8, 2017 at 10:03 pm / in Kuriozitete

Shqiptari vjedh kalin në Greqi, ja cka i ndodh pastaj…

Një 33-vjeçar u vu në pranga ndërsa një 24-vjeçar u shpall në kërkim nga policia, pasi akuzohen për vjedhjen e një kali në Greqi. Klevis Bami, 33 vjeç, banues në fshatin Tren-Devoll u arrestua pasi u kap duke mbajtur një kafshë pune (kalë), i cili dyshohet se është vjedhur në shtetin Grek. Policia thotë se kafsha është vjedhur nga 24-vjeçari […]

Read more ›
by / on May 8, 2017 at 9:54 pm / in Kuriozitete

Kjo është Ina, vajza nga Tirana që merr 200 euro për 2 orë (Foto)

Ina është një vajzë nga Tirana, e cila ka nevojë për para. Në një komunikim në Facebook me një të panjohur, ajo e thotë troç hallin e saj. Pranon të kryejë marrëdhënie seksuale me djalin, kundrejt një pagese të arsyeshme për të. Vajza nuk kursehet t’i dërgojë foto të trupit të saj djalit “misterioz” me të cilin komunikon. Teksa ai […]

Read more ›
by / on May 8, 2017 at 9:33 pm / in Kuriozitete

Skandaloze! Kapet Çifti duke e bërë për vikend në Gryk të Rugovës…

Pamje të rënda janë filmuar në një park publik, ku një çift rreth të 35-ve janë shtrirë njëri mbi tjetrin dhe kanë nisur të bëjnë veprime seksuale ndërkohë që vajza e tyre ndodhej në krahë ngjitur me ta.Këto pamje skandaloze janë parë në një park dhe pasi janë hedhur në rrjetet sociale.

Read more ›
by / on May 8, 2017 at 9:20 pm / in Kuriozitete

Rrëfim/”Jam e martuar, por fqinji im Arbeni më çmend në shtrat…

Kështu që unë u afeksionova me komshien time.Seksi me të është një mrekulli më vete.Një natë e takova rastësisht në një club nate dhe zemra filloi të më rrihte fortë.Filluam të pinim disa gota dhe në momentin që pija filloi të jepte efektin e saj, thjesht nuk munda t’i rezistoja dot.Fillova ta puthja dhe më pas shkuam në shtëpinë e […]

Read more ›
by / on May 8, 2017 at 8:45 pm / in Kuriozitete

Letra prekëse me këshilla ta jashtëzakonshme nga një 24 vjeçar i cili është në prag të vdekjes!

Shumica prej nesh i kalojmë ditët jo duke i jetuar, por thjesht vetëm ekzistojmë si qenie.Ne kemi kaq shumë gjëra përreth që na bëjnë të lumtur, por prapë se prapë ndihemi bosh brenda vetes. Ne ia lejojmë mendjes tonë që të na mbajë tërë natën zgjuar duke menduar për gjërat që nuk kanë vlerë.Për ju ndoshta nuk ka fort rëndësi […]

Read more ›
by / on May 7, 2017 at 10:44 pm / in Kuriozitete

“Më le shtatzënë dhe u zhduke”, vajza i kërkon atësinë këngëtarit të njohur shqiptar (Foto)

“Xing me Ermalin” i ka lënë të gjithë pa fjalë, kur në studio mbërriti një vajzë, që ishte në muajin e nëntë të shtatzënisë. Vajza në fjalë pretendonte se priste dy binjakë, të cilët ishin të një prej këngëtarëve më të njohur të muzikës shqiptare. Fakti, sigurisht që terrorizoi Kastro Zizon, i cili në fakt është baba i dy fëmijëve, […]

Read more ›