Lajme — LajmPress

Lajme

by / on February 23, 2018 at 9:26 pm / in Lajme

Tag Kujt ja kishe thirr per dasem ket kengtar te shkelqyeshem…

Tag Kujt ja kishe thirr per dasem ket kengtar te shkelqyeshem… Tag Kujt ja kishe thirr per dasem ket kengtar te shkelqyeshem… Tag Kujt ja kishe thirr per dasem ket kengtar te shkelqyeshem… Tag Kujt ja kishe thirr per dasem ket kengtar te shkelqyeshem… https://scontent-waw1-1.cdninstagram.com/vp/c403da4d25352d43580da7a1bb27ffe5/5A92DF59/t50.2886-16/28115254_191619148099990_7929160139867684864_n.mp4

Read more ›
by / on February 23, 2018 at 9:23 pm / in Lajme

Tallava Workout….Tag shokun qe oshte merakli i Tallavas….

Tallava Workout….Tag shokun qe oshte merakli i Tallavas…. Tallava Workout….Tag shokun qe oshte merakli i Tallavas…. Tallava Workout….Tag shokun qe oshte merakli i Tallavas…. Tallava Workout….Tag shokun qe oshte merakli i Tallavas…. https://scontent-waw1-1.cdninstagram.com/vp/b18bd7d17ed32caa32cb8eee38b8bb1e/5A92FF7F/t50.2886-16/27977708_218088598751769_1370948918023553024_n.mp4

Read more ›
by / on February 23, 2018 at 9:17 pm / in Lajme

Shoqja jeme Qdoher qe hyp nPeshore #hahaha #tah#shoqen

Shoqja jeme Qdoher qe hyp nPeshore #hahaha #tah#shoqen Shoqja jeme Qdoher qe hyp nPeshore #hahaha #tah#shoqen Shoqja jeme Qdoher qe hyp nPeshore #hahaha #tah#shoqen Shoqja jeme Qdoher qe hyp nPeshore #hahaha #tah#shoqen https://scontent-waw1-1.cdninstagram.com/vp/2181040f30c0623349e4343e89ffdfaa/5A934A1F/t50.2886-16/27978503_2074417369460557_24049454877919237_n.mp4

Read more ›
by / on February 23, 2018 at 8:42 pm / in Lajme

Avdulla Hoti i kunderpergjigjetashpër Haradinajt: Mos guxo prapë me ma ngrite zërin, ti je tradhtar ( VIDEO )

Pas deklaratave të ashpra të kryeministrit Haradinaj ka reaguar shefi i Grupit parlamentar i LDK-së, Avdullah Hoti duke thënë se dihet kush është tradhtar e kush patriot. “…Kush është patriot e tradhtar dihet. Që tri vite është prolonguar kjo çështje.  E lus kryeministrin të jetë i kujdesshëm kur t’i drejtohet 27 deputetëve, që janë tri herë më e madhe se […]

Read more ›
by / on February 23, 2018 at 8:39 pm / in Lajme

Vuciq: Kosovaret nuk i kemi problem, vetëm shpikni diçka ata vriten mes veti, problem e kemi SHBA-anë…

Presidenti serb, Aleksandar Vuçiq tha në Sofje të Bullgarisë se Serbia dëshiron që problemi i Kosovës të zgjidhet me kompromis. Ai falënderoi presidentin bullgar, Rumen Radev për mbështetjen që ai siguron për Serbinë në rrugën evropiane dhe për mbrojtjen e qëndrimit të këtij vendi. Shikojeni ne parlamentin e tyre, ata flasin sikur te ishin armiq mes veti, kështu ne Serbi […]

Read more ›
by / on February 23, 2018 at 8:37 pm / in Lajme

E kritikuan se u martua me maqedonas, flet Adelina Tahiri: Dashuria nuk njeh moshë, ne shtrat është përvëlues, gjë qe Shqiptaret nuk janë…

Pasi konfirmoi dje shtatzëninë me një foto ku zbulonte edhe gjininë duke shkruar “Është djalë”, Adelina Tahiri sot ka rrëfyer për herë të parë ndjenjën e bukur që po përjeton gjatë kësaj periudhe në pritje të ëmbël. Me anë të një fotoje në Instagram, Adelina ka falenderuar të gjithë për urimet dhe shkruan se është shumë e emocionuar ..(Kliko poshtë, […]

Read more ›
by / on February 23, 2018 at 8:31 pm / in Lajme

Nuk tërhiqet as Daut Haradinaj, nervozohet shum keq, nuk ka birë nane qe e ndal…

Deputeti i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, Daut Haradinaj, në një prononcim deklaroi se gjithçka është shumë afër për arritjen e një marrëveshjeje rreth votimit të demarkacionit. Por Haradinaj bëri të ditur se Aleanca për Ardhmërinë e Kosovës nuk heqin dorë absolut nga projektligji. Haradinaj tha se çdo deputet kërkon zgjidhje, e kjo zgjidhje sipas tij, është në tavolinë e […]

Read more ›
by / on February 23, 2018 at 8:29 pm / in Lajme

LAJMI I FUNDIT: Mimoza Mustafa ndahet nga Shkumbin Kryeziu, pas akuzave te ish-gruas?

Zënkat e fundit midis Vlora Dumnoshit dhe Shkumbin Kryeziut, kanë ndikuar edhe ne jetën e Mimoza Mustafes gruaja e Shkumbinit, ajo si duhet është frikësuar nga këto deklarata. “Kosovarja”, raporton se edhe Mimoza Mustafa kishte kaluar disa momente jo te mira kur kishe kontrolluar telefonin e burrit. Sipas burimeve te sigurta, qifti është duke kaluar neper një krizë e cila […]

Read more ›
by / on February 23, 2018 at 8:27 pm / in Lajme

LAJMI I FUNDIT/ Kosovari vret bashkëshorten dhe të dashurin e vajzës së tij në Gjermani(PAMJE)

Një burrë 52-vjeçar nga Kosova ka shtënë me armë zjarri mbi bashkëshorten e tij, 45-vjeçe, dhe të dashurin e bijës së tij, duke i lënë të vdekur ata, në Nurentingen të Gjermanisë. Kryesi i krimit është arrestuar në vendngjarje, dhe do të dalë para gjykatësit të dielën, raporton gazeta gjermane Bild. Para vrasjes së dyfishtë kishte filluar një zënkë në […]

Read more ›
by / on February 23, 2018 at 8:25 pm / in Lajme

Dua Lipa koncert ne Prishtin, e akuzon rend Rita Orën: Unë nuk i marr 300 mijë euro, unë vije pa asnjë cent me këndua për popullin tim..

Superylli shqiptar me famë botërore, Dua Lipa, ka konfirmuar se do të performojë në Prishtinë më 10 gusht. Është vet ylli nga Prishtina me famë botërore që ka konfirmuar rikthimin e madh në vendin e saj. Ajo ka theksuar se kur te vije ajo, nuk ka nevoje askush te paguaj asgjë, sepse sipas saj është nder dhe kënaqësi për te […]

Read more ›