Life Style — LajmPress

Life Style

by / on January 26, 2018 at 11:46 pm / in Life Style

Forconi imunitetin me këtë recetë natyrale

Lodhja kronike, dhimbje koke dhe problemet me tretjen janë bërë sëmundjet më të zakonshme të jetës moderne. Agjendat e ngjeshura që shumica prej nesh kanë ditëve të sotme na lënë shumë pak kohë për shprehitë e shëndetshme. Prandaj nëse nuk keni kohë dhe nuk mund të mbani një regjim ushqimor të shëndetshëm dhe të ekuilibruar, ju rekomandojmë një recetë natyrale […]

Read more ›
by / on January 16, 2018 at 2:57 pm / in Life Style

Flet Vajza shqiptare: Shkova te shoqja mysafir, shoqja fjeti, por me burrin e saj vazhduam….ishte i pa ngopur, por pastaj shoqja më….

Jam biznesmene nga Kosova dhe burri i shoqes time ma bëm cdo nate. E therras un sepse eshte i besueshem dhe nuk i tregon askujt e dim vetem ne dy. Kenaqemi sepse un jam e pa martuar kurse ky nuk e ka dert. Ishim nje nate ne kafe me shoqen dhe burrin e shoqes. Me ftoi shoqja te shkoj te […]

Read more ›
by / on January 12, 2018 at 2:46 am / in Lajme, Life Style

Habit pjesëtari i OTR, fton fansat të shohin foto NUDO të Encës [FOTO]

Grupi OTR eshte nje ndër label-at më të suksesshëm në vend. Dikur ‘mbretëresha’ e grupit ka qenë këngëtarja e njohur Enca, por sot ajo dhe OTR nuk i kanë marrëdhëniet të mira. Ai që ka habitur me veprimin e sotëm është më i vogli i grupit, Klesti. Ai ishte një ndër personat më të dashur për Encën por mesa duket […]

Read more ›
by / on January 8, 2018 at 1:26 am / in Life Style, Shëndeti, Show Biz

Djali nga Shala: Ajo ishte eksperte në shtrat, më duket se “lash nam”, tani dua ta…

Një djalë pasi ka njohur një vajzë në rrjete sociale ka krijuar me të një lidhje intime. Por gjërat nuk kanë shkuar siç ai shpresonte dhe tani djali nuk di si të veprojë. Kjo është historia e rrëfyer.“Kam njohur një vajzë në Facebook, ajo jeton në Tiranë. Në fillim më tërhoqi pamja e saj e jashtme. Kurse asaj mesa kuptoj […]

Read more ›
by / on January 7, 2018 at 6:09 pm / in Life Style, Show Biz

Kim Kardashian ‘çmend’ sërish rrjetin, publikon foton nudo [FOTO]

Kim Kardashian ‘çmend’ sërish rrjetin, publikon foton nudo [FOTO] U duk sikur ajo i kishte lënë fotot e nxehta, por jo. Kim nuk heq dot dorë nga zakoni i vjetër. Ndoshta i kishte munguar vëmëndja ndaj edhe mbrëmjen e kaluar ka postuar këtë foto nudo në Instagramin e saj. E shtrirë në shtrat teksa mban veshur një palë mbathje dhe […]

Read more ›
by / on December 29, 2017 at 4:10 pm / in Lajme, Life Style

Tani Gjithçka u Zbulua: Francezet e tregojnë të vërtetën, publikohen pamjet e vërteta nga burgu i Marsejës kur masakrohet Florenc Beqiraj, këto janë personat që e kan bërë krimin (Pamje)

Tani Gjithçka u Zbulua: Francezet e tregojnë të vërtetën, publikohen pamjet e vërteta nga burgu i Marsejës kur masakrohet Florenc Beqiraj, këto janë personat që e kan bërë krimin (Pamje) Florenc Beqiraj, i riu shkodran i masakruar në një burg të Marsejës, 23-vjeçari ishte në Francë prej dy vitesh e po përpiqej të përfitonte azilin. Ai është ndaluar nga policia […]

Read more ›
by / on December 28, 2017 at 7:57 pm / in Life Style

Dëshiron që ajo kurrë të mos tradhëtoj atëher Bëhu “bishë” në shtrat me këto pozita

Kush tjetër përveçse një mashkulli mund t’ju këshillonte më mirë sesi të kënaqni mashkullin tuaj në shtrat?Nga paraloja e deri në minutën e fundit të lojës së seksit. ne pyetëm disa ekspertë të seksit (meshkuj sigurisht) dhe zbuluam që çdo femër nëse mëson mënyrat e mëposhtme mund ta çmend ë mashkullin e saj në shtrat.Mund të tingëllojë banale, por mos […]

Read more ›
by / on December 12, 2017 at 2:09 pm / in Life Style

Edhe Tuna ndjek Zanatin e Bleonës Pozon totalisht e zhveshur… (Foto 18plus)

Edhe Tuna ndjek Zanatin e Bleonës Pozon totalisht e zhveshur… (Foto 18plus) Këngëtarja Altuna Sejdiu, përpos këngës është e njohur edhe për paraqitjet e saj provokative, shkruan GazetaPres. Shpesh e thënë se ka bërë operacione plastike, jo vetëm në buzë por edhe në gjoks, megjithatë Tuna vazhdon të jetë një ndër këngëtarët më seksi të skenës sonë.

Read more ›
by / on December 6, 2017 at 6:38 pm / in Life Style

Shokuese:Momenti Kur Iva Aliko i Fut duart tek Gjinjtë live në Emision (VIDEO)

Degjenerohen këngëtaret shqiptare në emisionin live prekin njëra-tjetrën (VIDEO)Në emisionin e Kastro Zizos, “Rrokum Night” ishin mysafire dy këngëtaret : Shota Baraliu dhe Iva Aliko.Gjatë emisionit Iva Aliko ngritet në këmbë dhe tregon vithet dhe gjoksin dhe pastaj Shota Baraliu i’a prek gjoksin live gjatë emisionit për të i’a treguar Kastros se si janë gjokset e Ivës.Në ndërkohë edhe Iva […]

Read more ›
by / on December 6, 2017 at 9:41 am / in Life Style

Këngëtarja seksi e vë në siklet Ramiz Lladrovcin me gjoksin e saj

Kryetari i Drenasit, Ramiz Lladrovci, ka marrë pjesë në njëren nga programet festive për Vitin e Ri 2018 Pa treguar me emër se në cilin emision ishte pjesmarrës, Lladrovci ka publikuar një fotografi me këngëtaren e njohur Shkenden, kurse në sfond duken edhe këngëtare tjera, shkruan Magazina.al Pashtu Lladrovci ka paralajmeruar befasi. “Sonte, në një mbrëmje të paharrueshme, me Shkendën […]

Read more ›