Life Style — LajmPress

Life Style

by / on December 5, 2017 at 9:22 am / in Life Style

Shqiptarja nga Lezha: Virgjërinë e humba me burrin, por më pas shkova me 16 meshkuj sepse…

Një histori devijance seksuale është rrëfyer nga një 46-vjeçare. Ja rrëfimi i pazakontë për faqen tonë në Facebook “ShkodraNews”. Virgjërinë e kam humbur me burrin, madje në natën tonë të parë të dasmës. Nuk më pëlqeu si përvojë, më kujtohet se kisha shumë shqetësime dhe dhimbje. E prej atij momenti marrëdhëniet seksuale më burrin nisa t’i shihja si detyrim. Por […]

Read more ›
by / on December 3, 2017 at 1:50 am / in Life Style

Geta Beqa e fiton Kampionatin Botëror të Fitnesit në Francë(VIDEO)

Geta Beqa e ka fituar ka fituar Kampionatin Botëror të Fitnesit në Francë. Geta e ka bërë të ditur lajmin përmes postimeve në llogaritë personale në rrjetet sociale. Geta u shpallë kampione e botës në Kampionatin Botëror të Fitnesit IFBB 2017, i cili u mbajt në Biarritz të Francës. Në fund të muajit të kaluar, kosovarja e fitoi vendin e […]

Read more ›
by / on December 2, 2017 at 12:01 am / in Lajme, Life Style

Skandaloze:STUDENTJA NGA KOSOVA DUKE MARRË KOKAIN NË FAKULTET.(VIDEO)

je video skandaloze po shperndahet me te madhe ne facebook, ku nje vajze e re dyshohet se eshte duke konsumuar mjete narkotike. Shkolla është institucion edukativ-arsimor veprimtaria e të cilit është:Mësimdhënia aktive intelektuale nëpërmjet të nxënit gjatë gjithë jetës;Përvetësimi i njohurive shkencore dhe artistike me karakter nacional dhe botëror; Zhvillimi tek nxënësit etj.Por si duket shkollat tona nuk po i […]

Read more ›
by / on December 1, 2017 at 6:51 pm / in Life Style

Shokuese:Gjejnë foshnjën e porsalindur të braktisur në një qese najloni (Video)

Ky është momenti kur një foshnje e porsalindur shpëtohet, pasi e gjejnë të braktisur në një motoçikletë në Filipine. Një grup shokësh po ktheheshin nga një aheng kur dëgjuan një foshnje duke qarë rreth orës një pas mesnate në qytetin Caloocan, dhe pasi u afruan te motoçikleta e gjetën një foshnje të mbuluar në gjak që e kishte futur dikush […]

Read more ›
by / on November 30, 2017 at 4:18 pm / in Lajme, Life Style

Cavani dhe Neymar përsëri zënkë për shkak të një penalltie, goditën njëri tjetrin me kokë – braziliani e shtyn uruguaianin pas humbjes së penalltisë (Video)

Edinson Cavani dhe Neymar nuk janë duke u bërë rehat mes vete në Paris Saint Germain.Paris Saint Germain ka fituar ndeshjen e radhës në Ligue 1, 2-0 ndaj Troyes por jo gjithçka ka shkuar mirë.Në pjesën e parë lideri aktual i Ligue 1 fitoi një penallti nëpërmjet Cavanit dhe ky i fundit vendosi që vet ta ekzekutojë atë.Edhe kësaj radhe […]

Read more ›
by / on November 30, 2017 at 12:01 pm / in Life Style

Si e harrove shokun e luftës?

Në këtë rast, ish eprori i UÇK-së, nuk ka përmendur të rënët në këtë betejë që ishin të shumtë e në mesin e tyre edhe dëshmori i parë i UÇK-së në Drenicë, Beqir Rexhepi. Kjo ka prekur tejamse familjen Rexhepi dhe kanë reaguar duke e cilësuar të qëllimshëm veprimin e Selimit, shkruan Magazina. “Hera e tretë është që po i […]

Read more ›
by / on November 28, 2017 at 4:06 pm / in Life Style, Show Biz

Kim Kardashian Provokon në setin e ri paraqitet Tërësisht e zhveshur(FOTO)

Kim Kardashian Provokon në setin e ri paraqitet Tërësisht e zhveshur(FOTO) Më pak se dy javë më parë Kim Kardashian zbuloi disa produkte nga e linja e saj e kozmetikës KKË, ndërsa të hënën në mbrëmje shtoi një tjetër produkt. Për ta tërhequr sa më shumë vëmendjen në reklamimin e këtij produkti, Kim e kam marrë vetë situatën në dorë. […]

Read more ›
by / on November 27, 2017 at 6:09 pm / in Lajme, Life Style, Show Biz

Adelina me këtë çmenduri ‘rrezikon burgun’

Adelina Ismaili njihet si një nga këngëtaret më energjike të skenës dhe ndonëse prej disa kohësh e ka lënë pas dore muzikën, ajo mbetet e preferuara e publikut.Në një intervistë për “Thumb” së fundmi, Adelina ka treguar çmendurinë për të cilën ka rrezikuar edhe burgun. Këngëtarja ka treguar se në Zvicër së bashku me partnerin e saj, Valin i kanë […]

Read more ›
by / on November 24, 2017 at 11:33 pm / in Life Style

“Më jep para të heq qafe burrin”, si u bëri gropën Violeta të huajve në Shqipëri

Shumë burra të huaj që jetojnë në Tiranë kanë rënë në grackën e saj.Violeta Boçaj është gruaja që njihej me shtetasit e huaj, mësonte detaje nga jeta e tyre dhe veçanërisht nga pasuria dhe pasi i bënte që të binin në dashuri, thurte planin e saj. Gruaja shoqërohej me shtetasit e huaj dhe më pas u premtonte atyre se do […]

Read more ›
by / on August 9, 2017 at 11:31 pm / in Life Style

Definitivisht ky është kërcimi i vitit në pishinë, e bëri një vajzë (Foto/Video)

Thuajse gjithë ne të paktën një herë kemi qenë në pishinë për tu relaksuar dhe larë. Kemi kërcyer edhe vetë, por kemi parë edhe mënyra të ndryshme të shytjes në ujë nga distanca të ndryshme të lartësisë, shkruan Gazeta NewBorn. Por një kërcim befasues dhe jo i lehtë ka ndodhur nga një vajzë në Pishinën ‘Euro Park’ të Klinës. Ajo […]

Read more ›