Life Style — LajmPress

Life Style

by / on May 24, 2017 at 1:26 am / in Life Style

Ju dhemb koka? Mësojeni se nga çfarë sëmundjesh vuani

Dhimbja e kokës është diçka e zakonshme. Sidoqoftë ndonjëherë mund të jenë paralajmërim se diçka serioze mund të jetë duke ndodhur. Ajo mund të bëhet dhe paralajmëruese e shumë sëmundjeve serioze. Dhimbjet e zakonshme të kokës janë ato që i shkakton tensioni, sinusi ose edhe migrena. Njerëzit që janë këto probleme fillimisht përballen me dhimbje të lehta, më pas ajo […]

Read more ›
by / on May 23, 2017 at 5:47 am / in Life Style

Persh jam nje femer e sjellshme kerkoj nje lidhje serioze (martes)personi

Persh jam nje femer e sjellshme kerkoj nje lidhje serioze (martes)personi duhet te jet isinqert 43-47 lus vetem te sinqert te lajm ne skype kjo qe dua tjav them un kam qen neper evrop me ju then te mekan perlqy shum njerz meqithat jam vergjine dhe kerkoj fatin tim email zeshkanja012 per te vazhduar leximin e plot kliko ne reklam….

Read more ›
by / on May 23, 2017 at 5:22 am / in Life Style

Jam një grua 40 vjeçe,e dua nje burr te me cmend

Jam një grua 40 vjeçe nga rrethina e pejes e dua nje burr per lidhje serioze qe tme cmende perarsye mos te shkoj me djem te tjere se ato vetem po me tradhtojn ehhh me ju tregu te drejten shum jam e etur per mirpo nuk edi a ka ndonje mashkull qe mi largon mbrengat e ksaj dashurie sepse…. kliko […]

Read more ›
by / on May 23, 2017 at 5:12 am / in Life Style

pershendetje jam nga maqe.jetoj ne pere.jam e vetmuar kerkoj fatin e jetes

pershendetje jam nga maqe.jetoj ne pere.jam e vetmuar kerkoj fatin e jetes e urej Repsisht Genjeshtrat jam ke respekt karakterr moral e regulla islame, perparsi kan personat e sinqert nga maqedonija kudo qe jetojn lajmerohu kurse sa i perket dashuris eshte nje mrekulli dhe ne dashuri nuk shikohet edhe aq shum hjeshija por shikoher sjjellja nga personi per te vazhduar […]

Read more ›
by / on May 23, 2017 at 4:57 am / in Life Style

Jam Mimoza nga Kosova 28 vjeçe kerkoj lidhje serioze e jo tradhti se me erdh tek hunda tradhtia

pershendetje jam nga maqe.jetoj ne pere.jam e vetmuar kerkoj fatin e jetes e urej Repsisht Genjeshtrat jam ke respekt perparsi kan personat e sinqert nga maqedonija kudo qe jetojn lajmerohu kete qe po jav them te drejten un jam e etur per dashuri mirpo nese me kupton ndonje njeri prej jush hmm ky eshte emaili im tetovajem74@gmail.com per te vazhduar […]

Read more ›
by / on May 23, 2017 at 4:49 am / in Life Style

Jetoj n suedi jam 28 vjeq, kerkoj nëj vajzë të sinqertë dhe që më cmend

Jetoj n suedi jam 28 vjeq, kerkoj nëj vajzë të sinqertë dhe që më cmend po ju tregoj historin time se un kam deshir te martoheme me nje vajz mirpo i dashuroj edhe djem jam i kallte edhe mas djemve eshte e vertet qe ne suedi ka shum vajza dhe djem po ajo qe ma mori mendjen eshte te martohem […]

Read more ›
by / on May 23, 2017 at 4:33 am / in Life Style

Dua te njoftohem me ndonje mashkull per qellime serioze

Jam nga Prishtina, 42 vjeqe e arsimuar dhe punesuar, dua te njoftohem me ndonje mashkull per qellime serioze. Mashkulli gjithashtu duhet te jete i arsimuar dhe serioz kurse sa i perket me orgigjin nga jam hmmm eshte sekrete sepse edi qe ju meshkujt me qmendonti per at arsye nuk kam deshire tju tregoj vetem se desta tju them se jam […]

Read more ›
by / on May 23, 2017 at 2:51 am / in Life Style

Receta që i zhduk rrudhat brenda një jave

Sapo femrat shohin ndonjë rrudhë në fytyrë, gjëja e parë që bëjnë është përdorimi i kremrave të shtrenjtë, të cilat janë të tejngopura me kimikate të rrezikshme, që në të vërtetë më shumë bëjnë dëm sesa dobi. Por në fakt, ekziston një recetë që dritare.net e sjell për çdokënd. Është një mrekulli e vërtetë, e cila do të heqë rrudhat […]

Read more ›
by / on May 23, 2017 at 2:24 am / in Life Style

Pija “magjike” me 4 përbërës që pastron mushkëritë sado vite të keni pirë duhan

Të gjithë janë të njohur me rreziqet që vijnë nga pirja e duhanit, e sërisht vazhdojnë të tymosin duke pretenduar se ajo cigare i qetëson. Nëse prej disa vitesh me rradhë jeni duhanpirës, dëmi që i keni bërë rrugëve respiratore ëstë shumë i madh, por jo i pakhyeshëm. Katrani që ka mbulua cipën e mushkërive mund të shkaktojë dhimbje gjoksi, […]

Read more ›
by / on May 22, 2017 at 7:02 pm / in Life Style

Jam Ardiana 30 vjeqe kerkoj nje djal serioz

Jamardiana 30 vjeçe nga rrethina e pejes burri im punon ne nje firme ku ka shume te punsuar e qe shefi tyre eshte nje person aq i mire me tranon.. saher qe me jepet rasti shkoj dhe takohem me te,me burrin qe moti nuk ndjejm gje dhe koha ishte per tu freskuar pak dhe ashtu ndodhi shiheshte se aj me […]

Read more ›