Life Style — LajmPress

Life Style

by / on May 6, 2017 at 12:40 am / in Life Style

Jam një grua 40 vjeçe,ja si e tradhtova burrin me shefin Miftarin nga Peja…

Jam një grua 40 vjeçe nga rrethina e pejes burri im punon ne nje firme ku ka shume te punsuar e qe shefi tyre eshte nje person aq i mire me tranon.. saher qe me jepet rasti shkoj dhe takohem me te,me burrin qe moti nuk ndjejm gje dhe koha ishte per tu freskuar pak dhe ashtu ndodhi shiheshte se […]

Read more ›
by / on May 5, 2017 at 7:46 pm / in Life Style

Harrojeni viagrën: Kjo pije shtëpiake me dy përbërës ka efekt më të mirë

Kjo recetë është tejet e vjetër dhe është përcjellë brez pas brezi, ndërsa ata që e kanë provuar thonë se nuk ka asgjë më të mirë që e përmirëson jetën seksuale sesa kjo pije. Për ta përgatitur këtë recetë duhen vetëm dy përbërës: rrush të thatë dhe qumësht. Thuhet se rrushi i thatë është i shkëlqyeshëm për potencë, ndërsa kur […]

Read more ›
by / on May 5, 2017 at 7:43 pm / in Life Style

Këto janë ushqimet që pastrojnë organizmin nga nikotina dhe mbetjet toksike

Ndonëse të gjithë i njohin efektet negative të duhanpirjes, ende ka nga ata që zgjedhin t’i bëjnë dëm vetes vetëm për të tymosur një cigare. Nikota e një cigareje të vetme qarkullon për rreth 8 orë në enët e gjakut dhe kërkon të paktën dyzet e dy deri në shtatëdhjetë e tetë orë të largohet nga sistemi juaj nëpërmjet metabolizmit. […]

Read more ›
by / on May 5, 2017 at 5:35 pm / in Life Style

Lamtumirë kancerëve dhe tumorëve me këta 3 përbërës

Nëse i përdorni këta tre përbërës çdo ditë, ka shumë gjasa që të mos merrni kurrë kancer apo ndonjë tumor në trupin tuaj. Receta është si më poshtë: Përzieni ¼ lugë çaji me shafran të Indisë me gjysmë luge çaji vaj ulliri. Duke vepruar kështu, shtoni një pak piper të zi. Përzieni këta tre përbërës në një filxhan. Ju mund […]

Read more ›
by / on May 4, 2017 at 7:06 pm / in Life Style

Facebook lëshon risinë e radhës, sigurisht do të ju pëlqejë (Foto)

Të gjitha rrjetet sociale e ndër to edhe “Facebook” pothuajse çdo ditë shtojnë gjëra të reja në platformat e tyre, për t’i bërë ende më të përdorshme. Përdoruesit po ndihen mirë me disa nga përditësimet e me disa tjera jo, por përditësimi i fundit është pritur mirë pothuajse nga të gjithë, transmeton lajmi.net Pas reagimeve me emoji në statuse dhe […]

Read more ›
by / on May 4, 2017 at 2:08 am / in Life Style

Flokë të shëndetshëm dhe shikim të mprehtë: Vetëm tri lugë në ditë dhe do të jeni dëshmitarë të një mrekullie

Nëse keni probleme me shikimin e dobët dhe flokët kanë filluar të thinjen, atëherë ekziston zgjidhje për këto probleme. Zgjidhja është tejet e thjesht, krejt çfarë duhet të bëni është t’i merrni disa përbërës të shkëlqyeshëm, t’i përzieni çdo ditë para çdo shujte dhe të hani një lugë gjelle, Pas disa ditëve do të filloni të vëreni se shikimi u […]

Read more ›
by / on May 3, 2017 at 4:30 pm / in Life Style

Ilaçi më i mirë natyral që trajton reumatizmën dhe dhimbjet e tjera të muskujve

Dhimbjet reumatike janë shumë të forta dhe thuajse nuk qetësohen dot pa medikamente. Ilaçi që do t’ju paraqesim në këtë postim është shumë efikas në qetësimin e dhimbjeve reumatike dhe dhimbjeve të tjera. Vaji me spec djegës është një mënyrë efikase në lehtësimin e dhimbjeve sepse nxit qarkullimin e gjakut. Gjithçka që ju duhet janë 10 speca të freskët djegës […]

Read more ›