Show Biz — LajmPress

Show Biz

by / on January 22, 2018 at 9:17 am / in Show Biz

Kërcimi Magjik nga vajzat Greke do t`ju habisë, por ja çfarë kërkojnë ato.. (Pamje)

Vajzat Greke si cdoher jan më të bukura, sidomos kur shohim edhe si kërcejn vajzat greke, në këtë video mund të shihni si këta vajza kërcejn me një këngë që ju lë pa fjalë.Një video e kësaj çifti nga Greqia ka marrë klikime të shumta në internet. Ata janë xhiruar në ditën e tyre më të veçantë.Kjo video ja vlen […]

Read more ›
by / on January 22, 2018 at 9:08 am / in Show Biz

Kështu dukej Shyhrete Behluli kur ishte Nuse e re në katund (Pamje)

Shyhretja u dashurua, fejua e martua e re, por asgjë nuk i mbeti prapa. Martesa nuk e penalizoj karrierën e saj në muzikë, pasi edhe pas martese, këngëtarja ia doli suksesshëm në profesion, madje u bë edhe më e famshme e më aktive. Luli, bashkëshorti i saj ishte dhe mbetet mbështetësi kryesor i karrierës së Shyhretes.Edhe vetë këngëtarja e ka […]

Read more ›
by / on January 22, 2018 at 9:03 am / in Show Biz

Angela Martini e ‘zjarrtë’ në shtrat! Mbahuni para se ta shihni këtë (FOTO)

Angela Martini ka ‘çmendur’ një publik të tërë me paraqitjen e saj të fundit. Nëpërmjet një fotografie të publikuar në Instagram ajo ka prekur zemrat e shumë meshkujve të cilët do të donin ta kishin një femër si ajo në shtrat, shkruan lajmi.net E shtrirë dhe e zjarrtë, Angela Martinin jemi mësuar ta shohim tek provokon nëpërmjet rrjeteve sociale por […]

Read more ›
by / on January 22, 2018 at 8:57 am / in Show Biz

Pas puthjes që i dha Orioles, Faton Shoshi shtrihet në gjoksin e Vildanes

Jo shumë kohë më parë deklaroi se është ndarë nga këngëtarja Era Istrefi, me të cilën përveç dashurisë i bashkonte edhe puna menaxheriale. Pas ndarjes së bujshme nga Era Istrefi, mbrëmë qarkulloi një foto në të cilën Faton Shoshi shihet duke e puthur modelen seksi, Oriola Marashi, shkruan lajmi.net. Në imazhin që kishte siguruar lajmi.net, Fatoni dhe Oriola dukeshin si […]

Read more ›
by / on January 22, 2018 at 7:59 am / in Show Biz

Zbulohet: Ja kush është babai i Fernandos, djalit të Çiljetës,do habiteni! (Foto)

Ka mbajtur gjithmonë larg vëmendjes së kamerave e syve kureshtarë edhe pse ai është babai i djalit të saj.Çiljeta Xhilaga dhe amerikano-latini Thomas kanë qenë për disa vite në lidhje, një raport që ka vazhduar më së shumti në distancë. Çifti ishte njohur në Francë, por këngëtarja ka folur pak në media për historinë e tyre të dashurisë.A ishte kjo […]

Read more ›
by / on January 21, 2018 at 11:57 pm / in Show Biz

Morat Mustafa e duan më shumë Shkurten apo Shyhreten? Mësojeni…

Shpesh është diskutuar mardhënia mes bilbilave të Mushtishtit, gjegjësisht ajo mes Motrave Mustafa, Shkurtes e Shyhretes. U duk sikur Sahidja e Safetja po shoqëroheshin më shumë me Shyhreten, shkruan “Kosovarja”. Dyshimet për një ftohje të raporteve mes motrave dhe Fejzës, dolën pas prishjes së Shkurtes me Shyhreten. Në të vërtet, nuk ka asgjë në këtë mes. Motrat Mustafa kanë raporte […]

Read more ›
by / on January 21, 2018 at 11:54 pm / in Show Biz

E motra “mostër” tronditi shqiptarët, flet moderatorja dhe zbulon si e përjetoi ngjarjen e rëndë (Foto)

Pak kohë më parë, disa pamje të rënda dhune të ushtruara ndaj një fëmijë me nevoja të veçanta, tronditën opinionin publik, ndërsa personi që dhunoi ishte gazetarja Anjeza Shabani. Ndërsa kanë kaluar disa muaj, motra e saj, moderatorja Dajana, e ftuar në “Një kat më lart”, ka folur rreth kësaj historie në familjen e saj si dhe përjetimin: Kur ndodhi […]

Read more ›
by / on January 21, 2018 at 11:52 pm / in Show Biz

‘Po nuk të pata unë, s’të ka askush’/ Mesazhi i fortë për vrasjen e Arielës 21 vjeçare

Ngjarja e rëndë që ka tronditur ditën e sotme Tiranën pas vrasjes së një vajze vetëm 21 vjeçare nga një djalë i dashuruar pas saj, ka sjellë shumë reagime. Edhe Pedagogu i studentes së Drejtësisë, Erlis Hereni, ka reaguar pas ngjarjes tragjike me një status në Facebook, ku shpreh dhimbjen teksa thotë se Ariela humbi jetën nga duart e simbolit […]

Read more ›
by / on January 21, 2018 at 11:42 pm / in Show Biz

Lulja tregon se me cilën këngëtare nuk e lejon Meda qe te ketë shoqëri

Lulja gruja e Medes ka bere një deklarate interesante ne lidhje se me kënd nuk e lejon burri i saj te ketë shoqëri, e ajo është një këngëtare e njohur. “Atij nuk i pëlqen qe unë te shoqërohem me shumë këngëtare nga estrada jone, por me se shumti i pengon qe une te kem kontakte me Tunen, nuk kemi asgjë […]

Read more ›
by / on January 21, 2018 at 11:40 pm / in Show Biz

E tepron shumë, Gjyste Vulaj, i çon këmbët në emision para Ermalit (Video)

Kjo e shtune do jetë e nxehtë me Ermal Mamaqin. Ai në emisionin ‘Xing me Ermalin’ ka të ftuar këngëtarin Shpat Kasapin dhe këngëtaren Gjyste Vulaj, shkruan lajmi.net Komediani shqiptar në emision ka të ftuar këngëtarin Shpat Kasapin dhe këngëtaren Gjyste Vulaj. E kjo e fundit, ka habitur me paraqitjen e saj. Për te shikuar ketë video te çmendur, klikoni […]

Read more ›