Show Biz — LajmPress

Show Biz

by / on June 19, 2017 at 10:42 am / in Show Biz

‘Krimineli më i pashëm në botë’ vjedh vëmendjen në Milano (Foto)

Ai e përdori uniformën portokalli të burgut për t’u bërë i famshëm dhe i adhuruar në të gjithë botën. Dhe ashtu siç pritej të gjithë sytë ishin tek i ashtuquajturi ‘krimineli seksi’ Jeremy Meeks në pasarelën e Philipp Plein në javën e modës në Milano. 33-vjeçari dukej shumë i pashëm teksa kalonte në pasarelë teksa mbante në vesh një cigare […]

Read more ›
by / on June 19, 2017 at 10:41 am / in Show Biz

Motrat Mustafa sot kanë ditë feste (Foto)

Sot është një ditë shumë e veçantë për motrat Mustafa. Kjo për faktin pasi që Lulja sot feston ditëlindjen e saj, transmeton Gazeta Express. E për ta bërë këtë ditë sa më të bukur ishin kujdesur motrat e saj të cilat në llogarinë e tyre në Instagram kishin bërë një urim për Lulen. “Urime e bukura jone, edhe shume vite […]

Read more ›
by / on June 19, 2017 at 10:39 am / in Show Biz

Shokon motra e Encës! Shikoni të pasmet dhe këmbët e saj (Foto)

Këngëtarja Enca Haxhia së bashku me familjen e saj janë duke pushuar në Turqi. Enca ka publikuar shpesh foto provokuese duke ndezur netin. Gjatë ditës së sotme edhe motra e saj Uindi ka publikuar një foto në të cilën i bien në sy të pasmet. Në këtë foto nën ujë motra e këngëtares nuk duket dhe aq në formë.

Read more ›
by / on June 19, 2017 at 10:37 am / in Show Biz

Edona Llalloshi reagon pas publikimit të “Simpatia” nga Lumi e Dhurata (Foto/Video)

Këngëtarja Dhurata Dora dhe reperi Lumi B, kanë publikuar këngën ‘Simpatia’, këngë kjo e Edona Llalloshit e risjellë në një version interesant nga dyshja. Ishte mjaft interesant fakti që vetëm një javë pasi këngëtarja e hitit e solli vet këngën e saj në një version më modern, e pas një jave e njejta këngë u risjell edhe nga Dhurata e […]

Read more ›
by / on June 19, 2017 at 10:31 am / in Show Biz

E jashtëzakonshme: Shaqir Palushi dhe Shpetim Desku e bëjnë me shtëpi familjen nga Istogu (Video)

Këtë javë të ftuar në emisionin n’Kosovë Show, janë këngëtaret Motrat Bunjaku nga Kaqaniku. Sikurse edhe në emisionet tjera edhe në këtë emision ka pasur plot momente interesante dhe befasi, shkruan Gazeta NewBorn. Por një mrekulli ka ndodhur. Në mes të emsionit është shfaqur një pamje e një familje nga Istogu e cila jetonte në kushte ekstreme për jetë dhe […]

Read more ›
by / on June 19, 2017 at 10:26 am / in Show Biz

Rrëfimi Shyhretes, kjo është momenti më prekës në jetën time..(Video)

Marrë shkas nga suksesi i vitit të kaluar, dyshja kapën sërish një tematikë të ndjeshme dhe shumë të qëlluar, duke vënë në spikamë raportin mes vëllait e motrës.Por, ndikimi i kësaj kënge duket të ketë qenë shumë më i madh sesa që e kishin menduar artistët kur e punuan si projekt.Shyhretja ka treguar për Prive se ka marrë një telefonatë, […]

Read more ›
by / on June 19, 2017 at 10:22 am / in Show Biz

“Shpërthen” këngëtarja shqiptare: Nuk gjej burrë se meshkujt janë injorantë (Video)

Këngëtarja Ronela Hajati ishte e ftuar në emisionin ‘Top Show Magazine’ ku ka folur për karrierën muzikore, por edhe për jetën personale. Ronela Hajati tha se nuk ndryshon për asgjë në botë dhe s’do të ketë asnjëherë një mashkull që t’ia mbledhë asaj. E pyetur nga gazetari Ervi Kurti se kush është ai që ia ka “mbledhur” këngëtares, ajo jo […]

Read more ›
by / on June 19, 2017 at 5:45 am / in Show Biz

Këto janë gjërat që secila femër i fsheh nga partneri

Në një hulumtim të bërë në rrjetet shoqërore, femrat vështirë kanë zbuluar se çka fshehin, mirëpo kur pas një kohe të hezitimit, megjithatë filluan të tregojnë, kanë zbuluar shumëçka që fshehin me shkathtësi nga partnerët e tyre. Në vijim, 5 përgjigje më të shpeshta: 1. Ka pasur përvoja më të mira seksuale Nëse partnerja juaj ka pasur ndonjë dashnor më […]

Read more ›
by / on June 19, 2017 at 5:26 am / in Show Biz

Motrat binjake, njëra e bardhë dhe tjetra e zezë, mahnitin rrjetet sociale

Nganjëherë dallimet me të vërtetë mund të tërheqin. Këto dy binjake nga Anglia janë shumë më ndryshe se binjaket e tjera – njëra është e bardhë dhe tjetra është e zezë. Donna Aylmer dhe burri i saj ishin gëzuar kur kishin kuptuar se ajo ishte shtatzënë dhe do të lindte binjakë – por ishin tronditur pas lindjes së tyre. Një […]

Read more ›
by / on June 19, 2017 at 4:02 am / in Show Biz

“Xhesika” biondin ajo ndryshoj ngjyrën e flokëve (Foto)

Ditë më parë aktorja e njohur Arta Nitaj ka ndryshuar ngjyrën e flokëve të saj. Nga një zeshkane Arta është bërë një bionde seksi. Arta pak më parë publikoi një fotografi në profilin e saj në Instastory ku duket se flokët po i rrinë asaj shumë bukur. Për më shumë shikoni fotografinë më poshtë

Read more ›