Show Biz — LajmPress

Show Biz

by / on February 15, 2018 at 5:12 pm / in Show Biz

Bleona i kërkon Vali Carlones 500 mijë euro për ta kaluar një natë me të në DUBAI ( VIDEO )

Bleona Qerreti ka ven çmimin e saj, kush dëshiron te kaloj ne nate me te duhet ti ketë 500 mijë euro apo gjysme milioni, dhe atë vetëm ne Dubai askund tjetër.. Ndersa si duket Vali Corleono është i gatshëm menjëherë te paguaj ketë “klauzolë” te Bleona Qerretit Klikoni ne reklamën me poshtë dhe shikoni videon ne fjalë – fjal arrogante kujdes

Read more ›
by / on February 15, 2018 at 5:09 pm / in Show Biz

Rita Ora ‘çmend’ serbët, ja çfarë i shkruan një serb në Instagram pasi ajo…

Këngëtarja nga Kosova me famë ndërkombëtare, Rita Ora, ka konfirmuar edhe vetë ardhjen në Kosovë, më 17 shkurt. “Pershendetje te gjitheve! Jam shume e lumtur qe do te jem me ju ne 10 vjetorin e Pavaresise se Kosoves ne Prishtine”, ka shkruar këngëtarja në llogarinë e saj në Instagram. Rita Ora do të këndojë në një koncert të organizuar nga […]

Read more ›
by / on February 15, 2018 at 8:14 am / in Show Biz

Godet Tuna: ‘Ai më tha të jem komplet e zhveshur kur të kthehet në shtëpi’

Pas uljeve e ngritjeve në marrëdhënien e tyre dhe disa krizave në çift, duket se Tuna dhe bashkëshorti i saj, Patrisi janë sërish të lumtur përkrah njëri-tjetrit. Nisur nga postimet e këngëtares, çifti po kalon një periudhë të bukur së bashku me djalin Tian dhe bazuar në foton e postuar sot nga Tuna, shkëndija e tyre është shëndoshë e mirë. […]

Read more ›
by / on February 15, 2018 at 8:03 am / in Show Biz

Luana çmend rrjetin për Shën Valentin, pa pike marre i hap këmbët pranë… ( FOTO )

Ka vendosur t’i lë të gjithë pa gjumë. Këngëtarja dhe prezantuesja Luana Vjollca ka hedhur një fotografi në Instagram ku dukej tejet hot me një fustan të kuq, shkruan lajmi.net Luana shihet se është ulur pranë një zjarri dhe kishte hapur këmbët që ja kishte nxjerrë fustani. E fotos ajo ia shkrim ku përmes të cilit uroi Shën Valentinin. Fotoja […]

Read more ›
by / on February 14, 2018 at 9:31 pm / in Show Biz

Çiljeta e mbështet Bleona Qeretin: Shqiptari ta shpifë në krevat, janë njisoj si femrat të gjithë… ( VIDEO )

Kohë me pare Bleona Qerreti tha se ka bere seks me Vann Damm-in, dhe tha se ishte seksi me i mire ne jetën e saj, duke i nënçmuar shumë shqiptaret për ketë “punë” Ndërsa Çiljeta e mbështeti ketë teori te Bleon-es: Nuk e di cfarë është puna e tyre, nuk din apo nuk duan? Pse mos te kënaqem edhe unë […]

Read more ›
by / on February 14, 2018 at 9:24 pm / in Show Biz

“Jam me karakter, ty të zhvirgjëroj nga pas, ik se të q*va ropt”, Fabjana shpërthen në video live..

Fabjana Hoxha është “vajza e fortë”, e cila lëviz me armë në brez dhe askush nuk e ndalon. Në një videolive në Instagram, vajza ka treguar një anë të saj, të cilën askush nuk e njihte. Me një fjalor banal dhe rrugaçëror kjo vajzë u përgjigjet ndjekësve të saj në rrjetet sociale. Vajza sillet si shumë e acaruar dhe me […]

Read more ›
by / on February 14, 2018 at 8:56 pm / in Show Biz

“Femrat më refuzojnë , kanë frikë se në shtrat i bëj për spital”, ky është shqiptari me fuqi të jashtëzakonshme!! (VIDEO)

Bujar Muli ka një forcë që rrallë ndonjë njeri mund të ketë. Ai mund të ndalojë veturën në ecje, pavarësisht se sa i jep gaz! “Më së shumti tuten francezet. Ato tuten me ardh në shtrat me mu. Me thonë se i bëj për spital, po tuten kur po shohin gjithë ky njeri e që po i ndalë me gjoks […]

Read more ›
by / on February 14, 2018 at 8:26 pm / in Show Biz

Blero godet Teuten: Unë shpenzoja për trajnerin personal të fituesit, ndërsa ti bërë edhe fëmije me ta… (VIDEO)

Sigurisht qe ju kujtohet Blero dhe Teuta Krasniqi, te cilet për një kohë te gjate ishin qifti me i bukur ne estradën e Kosovës, ata madje kanë edhe një vajze e cila quhet Tara. Pas shumë kohesh, Blero rrëfen historinë  plote se si ka ndodhur rasti qe ata i dhëne fund martesës. Kliko ne reklamen më poshtë dhe lexo intervistën […]

Read more ›
by / on February 14, 2018 at 8:09 pm / in Show Biz

Një tradite e çmendur, kërkohet qe nusja dhe dhëndëri te bëjnë seks para dasmorëve për ditën e Shën Valentinit ( Video )

Ky është momenti kur një dhëndër dhe nusja e tij e bëjnë në sy të të ftuarve. Në fakt janë këta të fundit që e kërkojnë diçka të tillë. Kjo është një traditë e çuditshme në disa zona të Kinës, Një prej të ftuarave madje kontrollon me dorë nëse ka vërtet penetrim. Kjo tradite nuk është e perhapur shumë neper […]

Read more ›
by / on February 14, 2018 at 7:58 pm / in Show Biz

“Zemër, të rezervoj dhomë dopio apo siutë për Shen Valentin?”, Andrra i kap mesazhin e një vajze Sinan Hoxhës dhe i prishet nata…

Gjatë një interviste në “Thumb”, Sinan Hoxha ka rrëfyer ngjarjen duke theksuar se Andrra nuk i lë asnjëherë shkak për t’u bërë xheloz, megjithatë pranon se ajo është më shumë xheloze. “I kam lënë shkak me qindra-mijëra herë, por pa dashje”, ka treguar këngëtari. “Bashkëshortja ime është pak si shumë xheloze.” “Një rast i sikletshëm ka qenë në një koncert […]

Read more ›