Show Biz — LajmPress

Show Biz

by / on June 24, 2017 at 3:02 am / in Show Biz

Njihuni me motren bukuroshe të portierit të kombëtares Etrit Berisha (Foto)

Portierin e Kombëtares së Shqipërisë, Etrit Berisha e njohim të gjithë. Por rrallë kush e njeh motrën e tij bukuroshe, Laureta Berishën, me të cilën Etriti është i lidhur shumë, shkruan Magazina.al Në rrjetet sociale, ajo ka shumë fotografi me vëllain e saj Etritin me të cilin ndihet krenarë për sukseset që shënon në fushën e sportit. Magazina.al, ju sjell […]

Read more ›
by / on June 24, 2017 at 3:00 am / in Show Biz

Nuk përmbahet Franceska, tregon gjoksin në plazh (Foto)

Bukuroshja dhe modelja shqiptare Françeska Jaçe ka treguar më shumë se duhet në një foto të re që ka postuar në rrjetet sociale Ajo ka treguar pothuajse tërë gjinjtë e saj, derisa të brendshmet e saj lejojnë që të shihen edhe thithkat. Pushimet kanë ardhur dhe kjo verë, përpos temperaturave duket se do të sjell edhe shumë risi të tjera. […]

Read more ›
by / on June 24, 2017 at 2:59 am / in Show Biz

Big Mama hedh valle në mes të Antalyas, mahnit sërish me linjat (Foto)

Këngëtarja e njohur Big Mama çdo herë e më shumë po befason fansat me paraqitjet e saj. Këtë muaj ajo ka xhiruar emisionin veror të “Mama’s trip” në Antalya të Turqisë, bashkë me shumë kolegë të saj, ndërsa në sy ka rënë vazhdimisht trupi i saj, jo tashmë shumë i shëndoshë. E gjitha kjo falë një intervenimi në lukth, që […]

Read more ›
by / on June 24, 2017 at 2:48 am / in Show Biz

Ndryshimi i Arbana Osmanit ndër vite, dikur jo aq e bukur si sot (Foto)

Arbana Osmani pa dyshim se është një nga prezantueset më të mira shqiptare. Ajo njihet për paraqitjet e saj në skenën e reality shou, Big Brother Albania, ku ajo linte gjithnjë gjurmë. Megjithatë, në rrjetet sociale po qarkullon një foto me dallimin e Arbanës nga e kaluara me sot, një foto që nëse është e vërtetë konfirmon disa ndërhyrje estetike […]

Read more ›
by / on June 24, 2017 at 2:44 am / in Show Biz

Për festën e Bajramit, Meda gëzon me dhurata fëmijët e SOS Fshatrave të Fëmijëve të Kosovës (Foto)

Përveç që është një këngëtar shumë i njohur, ai ndryshe njihet edhe si një njëri shumë human. Bëhet fjalë për Medën i cili në prag të festës së Fitër Bajramit, ka sjellë buzëqeshjen në fytyrat e fëmijëve të SOS Fshatrave, transmeton Gazeta Express. Meda sot ka vizituar SOS Fshatrat e Fëmijëve të Kosovës ku krahas vizitës, ai shpërndau edhe disa […]

Read more ›
by / on June 24, 2017 at 2:39 am / in Show Biz

Era Istrefi paralajmëron këngën e re: Do të vijë më shpejt se ç’mund ta imagjinoni…(Foto)

Këngëtarja Era Istrefi këtë vit publikoi baladën e saj “Redrum” më 24 shkurt”, një këngë e cila u prit mirë nga publiku dhe vazhdoi suksesin e mega hitit “Bonbon”. Është bërë e ditur që në muajin korrik këngëtarja do të sjellë këngën e saj të re, ndërsa këtë gjë e ka bërë të ditur edhe vet ajo përmes një fotografie […]

Read more ›
by / on June 24, 2017 at 2:38 am / in Show Biz

Video me dasmat e gjithë botës bëhet hit në internet, është edhe Kosova (Video)

Një video e shpërndarë në internet me dasmat e gjithë botës në të cilën është përfshirë edhe Kosova, është klikuar miliona herë. Në këtë video mund të shihni muzikën që e përdorin në ceremoninë martesore nacionalitetet e ndryshme të botës, transmeton Express. Për më tepër mund ta shihni videon e plotë:

Read more ›
by / on June 24, 2017 at 2:32 am / in Show Biz

Kjo foto po çmend botën, do shokoheni edhe ju kur ta shihni (Foto)

Një fotografi ku shihet një vajzë aziatike është shpërndarë me të madhe në rrjetet sociale. Ajo çfarë u ka bërë përshtypjeve atyre që e kanë parë foton është se kjo fotografi krijon një iluzion optik.Bëhet fjalë për faktin se nëse nuk e shikojmë siç duhet, na krijon përshtypjen sikur vajza ka tri këmbë.Por në fakt, ajo mban një qyp në […]

Read more ›
by / on June 24, 2017 at 1:23 am / in Show Biz

Naimi tregon kush i ofroi 1 milion dollarë për ta kaluar natën me Mihrijen

Ajo është një ndër këngëtaret më të mirënjohura shqiptare e cila me zërin e saj ka bërë për vete publikun shqiptar e më gjerë. Edhe pse e përkushtuar ndaj familjes, ajo nuk e harroi kurrë muzikën e shpeshherë publikon edhe videoklipe të reja. Bëhet fjalë për Mihrije Braha. E ftuar në emisionin Express Rozë, këngëtarja ka deklaruar se një person […]

Read more ›
by / on June 23, 2017 at 3:26 am / in Show Biz

Rudina Xhunga ndërpreu intervistën se u thirr Ezani, reagimi i Ramës do ju habisë

Mbrëmjen e djeshme, teksa zhvillohej intervista e gazetares Rudina Xhunga me kryeministrin Edi Rama në Durrës, gjatë emisionit u thirr Ezani. Kjo bëri që Xhunga të ndërpresë intervistën. Pasi dëgjoi Ezanim, Rama tha: Ça do bëjmë tani do vazhdojmë. Jo, kur flet Zoti nuk flasin njerëzit”, u përgjigj gazetarja dhe urdhëroi regjinë të fusë reklama në transmetim. Por, duket se […]

Read more ›