Show Biz — LajmPress

Show Biz

by / on May 7, 2017 at 10:14 am / in Show Biz

Blero tregon se kush ia vrau gjyshen (VIDEO)

Blero është njëri ndër këngëtarët më të dashur për publikun shqiptar. Ai së fundmi ka qenë i ftuar në emisionin Express Rozë, ku ka treguar se kush ia vrau gjyshen vite më parë. Për ta kuptuar se çfarë ka thënë për këtë, klikoni në videon e mëposhtme

Read more ›
by / on May 7, 2017 at 10:13 am / in Show Biz

Ja si bërtet nga emocionet Teuta kur Tara i futet në emision (VIDEO)

Teuta Krasniqi padyshim se është njëra ndër aktoret më të dashura për publikun shqiptar. Ajo së fundmi ka qenë e ftuar në intervistën e gjatë të emisionit Express Rozë, ku ka folur rreth jetës dhe karrierës së saj. Ndër të tjera, aktorja u befasua nga vajza e saj Tara, kur ajo papritmas futet në emision. Për ta shikuar reagimin e […]

Read more ›
by / on May 7, 2017 at 10:06 am / in Show Biz

Nuk do ta besoni se cili është profesioni i dytë i Aida Docit..!!

Nuk do ta besoni se cili është profesioni i dytë i Aida Docit.. Ajo është njëra ndër këngëtaret më të dashura për publikun shqiptar.Së fundmi ajo ka qenë e ftuat në emisionin Express Rozë, ku ka treguar se me profesion është police.Se kush është ajo dhe çfarë thotë për këtë profesion, e kuptoni duke klikuar KETU në videon e mëposhtme.

Read more ›
by / on May 5, 2017 at 7:58 pm / in Show Biz

Çdo vajzë duhet ta sheh këtë video për nënën…

Secila vajzë e kupton më së miri nënën e saj, kur vet të bëhet nënë, shkruan lajmi.net Kjo histori reale, që secila vajzë duhet ta shikojë, rrëfen për atë që çdo nënë kalon, prej lindjes së vajzës, dhe deri në fund të jetës së saj. Kujdesi dhe dashuria e tyre është e pakusht, dhe koha e tyre është vetëm për […]

Read more ›
by / on May 5, 2017 at 7:34 pm / in Show Biz

Gruaja e Canës e djeg në “dasëm”, pa problem vallëzon vallet shqiptare (Foto)

Lorik Cana duket se ka shtruar menjëherë autoritetin në familje dhe bashkëshortja e tij Monika po mësohet me traditat shqiptare. Duket se qëndrimi në Shqipëri dhe Kosovë e ka bërë Monikën t’i njohë më mirë traditat shqiptare. Në disa video të publikuara nga Lorik Cana në Instagram shihet se si Monika nuk e ka problem që të vallëzojë vallet shqiptare. […]

Read more ›
by / on May 5, 2017 at 5:50 pm / in Show Biz

Si ishin në vitin 2009, kur “BabaStars” quheshin “Tingulli 3NT”…(Foto)

Këngëtarët shqiptarë duken paksa më të matur në paraqitjet e tyre në Kosovë dhe në Shqipëri, por kështu nuk ndodh kur ata kalojnë kufirin. Në koncertet e tyre në Zvicër, nuk mungon atmosfera por edhe paraqitja e skenave të ndryshme, sidomos kur “Tingullit 3NT” i bashkohet edhe këngëtarja seksi nga Shqipëria, Çiljeta Xhilaga. “Bluetooth” sjell hallakatjen e këtyre VIP–ave shqiptarë […]

Read more ›
by / on May 5, 2017 at 5:41 pm / in Show Biz

E Papritur! Nusja ofendon vjehrrin, ai e rreh para dasmorëve…

Duket se gjesti i pamenduar mirë i një nuseje të re nervozoi pa masë vjehrrin e saj, i cili e nokautoi në momentin kur ajo ia tregoi gishtin e mesëm gjatë ceremonisë martesore.Fillimisht dukej si një shaka, pasi disa gra përreth shiheshin duke buzëqeshur, por kjo ngjarje brenda pak sekondave u shndërrua në rrahje të dhunshme. Ndiqni KETU më poshtë […]

Read more ›
by / on May 5, 2017 at 5:38 pm / in Show Biz

Çka po ndodh kështu? Pas Labit, RTV21 i largohet edhe një gazetare shumë e njohur, ja arsyeja

Moderatori i njohur kosovar, Labinot Gashi i njohur në publik si Labi, ishte larguar muaj më parë nga televizioni për të cilin kishte punuar me vite të tëra, e ku madje i kishte udhëhequr edhe disa emisioni, ku i fundit quhej ‘1 Kafe me Labin’, shkruan Gazeta NewBorn. Por për RTV21 ky nuk do të ishte largimi i fundit i […]

Read more ›
by / on May 5, 2017 at 5:34 pm / in Show Biz

A e dini sa vjet i ka Blerona Zeqiri, do të habiteni

Blerona Zeqiri filloi punë në televizion në moshë fare të re, kur ishte ende adoleshente. Në të vërtet, ajo edhe sot është mjaftë e re më moshë Blerona Zeqiri ende është në fillim të 20-tave, ani pse duket pak më e madhe, ndoshta për shkak të stilit dhe asaj se e njohim prej shumë vitesh. Blerona ndonëse shpesh kritikohet për […]

Read more ›
by / on May 5, 2017 at 5:04 pm / in Show Biz

Harroni Dafinën, shikoni çfarë nëne të bukur ka ajo (Foto)

Dafina Zeqiri është njëra ndër këngëtarët më të njohura në vend. Përveç muzikës që ajo bën, Daffy gjithmonë është veçuar edhe për stilin e saj, transmeton Gazeta Express. Daffy ka kohë që është duke jetuar dhe punuar në Amerikë. Mirëpo kjo nuk e bën që ajo të harroj personat e saj më të dashur. Daffy së fundmi në profilin e […]

Read more ›