Show Biz — LajmPress

Show Biz

by / on May 10, 2017 at 11:24 pm / in Show Biz

Kjo është vetura e shtrenjtë e Getoar Selimit (Foto)

Reperi nga Kosova por që po jeton në Tiranë, ka realizuar një set të ri të fotove. Ai në llogarinë e tij në Instagram ka hedhur një nga këto foto në të cilën shihet në një veturë tejet luksoze, shkruan lajmi.net. Ky set i bërë nga Artan Korenica, e sjellin një Getoar që shihet me shumë stil dhe paraqet jetën […]

Read more ›
by / on May 10, 2017 at 7:28 pm / in Show Biz

Damiano dhe Armela mbeten shokë Këto foto e vërtetojnë të kundërtën

Një postim i gjatë në rrjete sociale nga ana e Armelës mërziti shumë fansat e çiftit.Aty bukuroshja shkruante se me Damianon tashmë do të mbeteshin vetëm shokë. Duket se më vonë ajo është penduar pasi e ka fshirë postimin. Madje në një lidhje “Live” në Instagram veprimet kanë treguar të kundërtën.KETU ndiqni pamjet e damianos dhe armeles

Read more ›
by / on May 10, 2017 at 1:21 am / in Show Biz

‘Përleshje’ n’Kosovë Show, mes Dulit dhe një personi tjetër, ‘ndërprehet’ emisioni

I ftuar i kësaj jave n’Kosovë Show ishte këngëtari Duli Duli në këtë emision këndoi disa këngë popullore dhe tallava. Por, gjatë emisionit Shpetim Desku kishte përgatitur një kamerë të fshehtë për mysafirin, nga minuta 28:00. Sipas skenarit, një person pretendonte se Duli kishte pranuar një paradhënie prej tij për të kënduar në dasmën e tij, por që nuk e […]

Read more ›
by / on May 9, 2017 at 11:28 pm / in Show Biz

Ky ishte urimi i Leartës për Meritën që u bë gjyshe (Foto)

Pas lindjes së foshnjës së Albatrit Muqiqit dhe Egzonës nuk munguar urimet e shumta nga familjarë, miq e kolegë. Ishte edhe Learta Jakupi, reja e Shyhrete Behlulit ajo e cila e uroi edhe publikisht, shkruan lajmi.net ”Shumë urime tetja Merita për lindjen e mbeses”, ishte urimi i saj përkrah fotos së publikuar nga vetë këngëtarja Merita Spahiu në Instagram.

Read more ›
by / on May 9, 2017 at 11:24 pm / in Show Biz

Nuk do ta besoni, Ja cka i ndodh Vajzave kur rrin tërë natën në Facebook!

Ja cka i ndodh Vajzave kur rrin tërë natën në Facebook. Kjo ndodh kur vajzat rrin tërë natën në facebook, i ze gjumi në shkollë nuk jan në gjendje për të mësuar dhe për azgjë, kështu qe cdo prindër duhet të ketë kujdes nga vajzat e tyre e sidomos edhe nga djemt e tyre. Ndiqni KETU për më shumë videon […]

Read more ›
by / on May 9, 2017 at 11:22 pm / in Show Biz

Shikoni qysh e kall Gjyste Vulaj atmosferën në një dasëm Kosovare!

Shikoni qysh e kall Gjyste Vulaj atmosferën në një dasëm Kosovare! ​Bëhet fjalë për një dasma shqiptare që ka arritur mjaftë klikime në You Tube, me vallëzimin e tyre. Nuk mungon as kërcimi perfekt i cifteve, Kjo video ka marrë miliona klikime ku shifet se si e kall Gjyste Vulaj atmosferën nuk munguan as kursimet e parave. Ndiqni KETU më […]

Read more ›
by / on May 9, 2017 at 11:07 pm / in Show Biz

Shyhretja mësim për të gjitha vjehrrat, ja çfarë i thotë Leartës (Foto)

Që të dyja mund të themi se janë ndër emrat më të lakuar të shoubizit shqiptarë, Komentet për relacionin e tyre nuk kanë të ndalur.Këngëtarja është vërtetë një natyrë e butë dhe këtë e ka treguar shpesh nëpër intervista dhe emisione të ndryshme televizive, transmeton Kosovarja.Jo të rralla janë edhe rastet kur Shyhretja ka shprehur dashurinë për Leartën edhe në […]

Read more ›
by / on May 9, 2017 at 11:03 pm / in Show Biz

Shikoni cfarë këndimi bën Lulja e Motrave Mustafa Turqish!

Motrat Mustafa njihen për një vokal tejet interesant, ato në të kënduar janë veçuar gjithmonë, shkruan Kosovarja. Lule Mustafa në llogarinë e saj personale në Instagram është tejet aktive, ajo ka befasuar me këto video. Përzgjedhjet e saja kanë qenë këto këngë në gjuhën turke, e që Lules i shkojnë aq shumë dhe aq me përjetim dhe ndjeshmëri i interpreton.

Read more ›
by / on May 9, 2017 at 10:55 pm / in Show Biz

Shikoni si Nusja Kosovare e Kall vet Dasmën!

Shikoni si Nusja Kosovare e Kall vet Dasmën. Bëhet fjalë për një dasma shqiptare që ka arritur mjaftë klikime në You Tube, me vallëzimin e tyre. Kjo dasmë ka ndodhur në Kosovë midis Gjakove, është një ndër dasmat më të shikuara në Kosovë, kjo është edhe arsyeja pse kjo video është më e shikuar. Ndiqni KETU Më poshtë videon e […]

Read more ›
by / on May 8, 2017 at 10:11 pm / in Show Biz

Një nuse si Egzona, kështu e quan vjehrrën e saj (Foto)

Bashkëshortja e këngëtarit të njohur Albatrit Muqiq, Egzona është duke përjetuar ditët më të bukura ato të shtatzënisë. Egzona si duket vetëm se po zbukurohet edhe më shumë në këtë periudhë, transmeton Gazeta Express. Ajo së fundmi ka postuar një fotografi në profilin e saj në Instastory, ku shihet së bashku me vjehrrën e saj Meritën. Në këtë foto Egzonës […]

Read more ›