Show Biz — LajmPress

Show Biz

by / on May 4, 2017 at 11:24 pm / in Show Biz

“Gur e dru me lot i qava prej familjes kur u ndava” Qe qysh e kall Gazmendi për Gurbetqarët!!!

Këngëtari Gazmend Rama i cili këndon kryesisht këngë tallava me melodi kryesisht rome, është një ndër këngëtarët që preferohet edhe nga shqiptarët. Madje ai ftohet edhe në dasma shqiptare. Këndon edhe këngë për dëshmorët dhe heronjtë e UÇK-së. Madje këndon këngë edhe për Adem Jasharin.Kësaj rralle ishte i ftuar në emision live ku dhe ja krisi këngës për gurbetqarët ja […]

Read more ›
by / on May 4, 2017 at 11:21 pm / in Show Biz

Kjo është Videoja më provokuese e Leonora Jakupit!!!

Këngëtarja Kosovare, Leonora Jakupi e cila ka ngritur një karrierë të madhe në fushën e muzikës, kohë me parë nuk ishte edhe aq e “urtë” në paraqitjet e saj në videoklipe.Gjithashtu në këto pamje mund ta vëreni edhe ndryshimin e Leonorës, si në stil po ashtu edhe në lëvizje skenike.Se kur saktësisht u shfaq seksi edhe provokuese, Leonora Jakupi Për […]

Read more ›
by / on May 3, 2017 at 11:59 pm / in Show Biz

Shikoni gjestin më të fundit që ka bërë Eliza Dushku për Shqipërinë

Bashkë me lajmin ajo ka postuar edhe një fotografi ku ka të veshur fanellën e këtij organizimi shqiptar, World Paragliding Accuracy Championship. Aktorja shqiptare me famë botërore, Eliza Dushku, këtë javë do të jetë në vendin e saj të lindjes, në Shqipëri. Ajo vetë ka treguar në rrjetin e saj social se do të jetë e pranishme në Shqipëri për […]

Read more ›
by / on May 3, 2017 at 11:56 pm / in Show Biz

E paparë! Shqiptarja e vetme që ul mbathjet dhe heq sutjenat. Publikon në rrjet ‘zogun’

Modelja Besa Istrefi është ndër modelet kosovare e cila tashmë realizion fotosesione të “nxehta” pa ndonjë hezitim. Kësaj radhe modelja nga Mitrovica ka realizuar një foto në të cilin shfaqet nudo, me ç’rast ekspozon linjat e saj Nuk është hera e parë që modelja provokon me poza të nxehta, por kjo foto është më seksi se kurrë e realizuara nga […]

Read more ›
by / on May 3, 2017 at 11:34 pm / in Show Biz

Djali i Hashim Thaçit, Endriti “tradhton” missin e “O sa mirë” me vajzën e ish- presidentit (Foto)

Djali i Presidentit të Kosovës këto ditë ishte në pushime luksoze jashtë vendit, e “rastisi” që të ndalej edhe në Majami, shkruan Kukunews Edhe pse jemi popull i varfër nuk do të thotë edhe djali Presidentit duhet të jetë si populli. Me pushimet e Endritit në media sociale këto pushime të Endritit

Read more ›
by / on May 3, 2017 at 4:33 pm / in Show Biz

Rrëfimi prekës i këngëtares shqiptare: ‘Si humba djalin’ (Foto)

Këngëtarja e mirënjohur, Vera Laçi ishte sot e ftuar në emisionin “Rudina” në Televizionin Klan. Ajo rrëfeu mes lotësh humbjen e të birit 22-vjeçar katër vite më parë dhe gëzimin e tyre të sotëm, Dean, vajzën që birësuan një vit e gjysmë pas humbjes së djalit. Denis Duka, 22-vjeç, u aksidentua për vdekje ka një automjet tip “Golf” teksa kthehej […]

Read more ›