Show Biz — LajmPress

Show Biz

by / on April 23, 2018 at 10:58 am / in Show Biz

Modelja “le burrin” për ta takuar Ramadan Krasniqin

I ftuar në emisionin “Kojshia Show”, këtë javë është Ramadan Krasniqi-Dani.Sikurse në emisionet tjera edhe në këtë emision ka pasur show interesant dhe momente interesante. Moderatori i emisionit Sadri Imeri nuk e ka kursyer Ramadan Krasniqin më pyetje, gjithashtu nuk munguan edhe befasi në emision. Një modele për ta takuar Danin ka lenë burrin. Transmeton Gazeta NewBorn

Read more ›
by / on April 23, 2018 at 10:56 am / in Show Biz

Adea Pula thyen rrjetin, për të pasme dhe gjoksa do t’ia kishte lakmi edhe Kim Kardashiani

Adea Pula njihet si këngëtarja e dashur për fëmijë në të kaluarën. Por, epiteti i saj ndryshoj kur ajo u rrit, e edhe pse tani nuk është aktive në muzikë, ajo merr vëmendjen me pamje e saj, shkruan ORAvip. Konsiderohet si njëra ndër vajzat më të bukura dhe më atraktive në vendin tonë. Mbrëmë kishte festë në familjen e Adea […]

Read more ›
by / on April 23, 2018 at 10:53 am / in Show Biz

Mike të vërteta si Xhesika dhe Afërdita!

Janë të dyja të bukura, të suksesshme, bjonde dhe mike të ngushta. Bëhet fjalë për dy bukuroshet shqiptare që jetojnë jashtë vendit, Xhesika Berberit dhe Afërdita Dreshaj. Ato nuk ngurojnë ta shprehin miqësinë e tyre dhe afeksionin që kanë për njëra-tjetrën. Këtë herë Xhesika ka publikuar në rrjete sociale se bukuroshet shkëmbejnë mesazhe në letër ku i shprehin dashurinë njëra-tjetrës. […]

Read more ›
by / on April 22, 2018 at 5:24 pm / in Show Biz

U njohët me të gjitha, por jo edhe me vjehrrës e Nora Istrefit! Ajo është zonjë e vërtetë

Nora Istrefi është ndër këngëtaret më të dashura për publikun tonë. Ajo është shumë aktive edhe në mbrëmje e koncerte të ndryshme, shkruan ORAvip. Gjithashtu është shumë aktive edhe në rrjetet sociale, ku bën postime të shumta dhe nga më të ndryshme. E njihni të gjithë familjen e saj, ndërsa përmes një fotografië ne sot do t’iu njoftojmë me vjehrrën […]

Read more ›
by / on April 22, 2018 at 5:22 pm / in Show Biz

Meda e imiton fort Ramush Haradinajn

Këngëtari i njohur shqiptar, Mehedin Përgjegjaj, i njohur si Meda, në një video të publikuar në internet shihet teksa imiton në mënyrë fantastike kryeministrin e Republikës, Ramush Haradinajn. “Ani moj Kosovë”, është kënga të cilën Meda e këndon në njërin prej restoranteve të një biznesmeni nga Kosova në Berlin. I pranishëm në këtë ndejë ishin edhe karateisti i famshëm, Enver […]

Read more ›
by / on April 22, 2018 at 5:21 pm / in Show Biz

Blerona ‘dridhë’ rrjetet sociale, nuk e zë fustani për pak sa nuk i doli komplet gjoksi (pamje)

Prezantuesja, Blerona Zeqiri është personazhi më i komentuar në shtypin rozë, shkruan Gazeta NewBorn.Ndonëse më shumë është në qendër të vëmendjes për format bombastike të saj, sesa që përflitet për punën që bën. Ajo filloi karrierën e saj në ‘1 kafe me Labin’ me moderatorin Labinot Gashi e që pas largimit të Labit, ka vazhduar të punojë e vetme me […]

Read more ›
by / on April 22, 2018 at 5:19 pm / in Show Biz

Të pasmet e Greta Koçit në shpërthim e sipër! Photoshop apo çfarë? (Foto)

U bënë vite qe ajo është pjesë e skenës muzikore, shkruan GazetaBlic.Flasim për këngëtaren nga Shqipëria, Greta Koçi e cila karrierën muzikore e nisi në moshë fare të re. © Greta Koçi [Instagram] Përveç muzikës në të cilën është shumë aktive me projekte të reja, ajo rëndësi të madhe kohëve të fundit po i jep dhe trupit të saj. Nuk […]

Read more ›
by / on April 22, 2018 at 5:16 pm / in Show Biz

Ariana Grande i thotë këtij shqiptari “TË DUA” para gjithë botës, ja si ia kthen ai [FOTO]

Shqiptari bëhet pjesë e projektit gjigand të Ariana Grande-s. Ashtu si ka dhe mbiemrin, ka edhe suksesin e saj. Ajo është ndër këngëtaret më të preferuara në botë, madje ka dhe shumë fansa nga Shqipëria. Mirëpo Grande ka zgjedhur të punojë me një shqiptar në klipin e saj të fundit. Me pamjen e saj në klipin e ri, “No Tears […]

Read more ›
by / on April 22, 2018 at 5:14 pm / in Show Biz

Emocionuese! Vajza dhuron një pjesë të mëlçisë për të shpëtuar një baba të sëmurë

Në emisionin ‘E diela shqiptare’ në rubrikën ‘Ka një mesazh për ty’ një familje ftoi një nga njerëzit më të dashur për ta për t’i dhënë një mesazh. Gentjana Sylaj, vajza nga Tropoja, meriton jo vetëm respektin e familjes Haxhiaj për shpëtimin e një jete, por të të gjithë shoqërisë. Ajo dhuroi një pjesë të mëlçisë së saj për Lulëzimin, […]

Read more ›
by / on April 21, 2018 at 4:37 pm / in Show Biz

I madhi Hulk Dogan provokon rëndë ata që nuk na duan – Bën simbolin e shqiponjës…I madhi Hulk Dogan provokon rëndë ata që nuk na duan – Bën simbolin e shqiponjës…

Pak ditë më parë, Fabio Dikena publikoi edhe një fotografi me Mike Tysonin teksa bënin shqiponjën dykrenare.Këtë foto amerikanëve të famshëm ua ka bërë një shqiptar që jeton në Florida dhe që quhet Fabio Dikena. Edhe aktori i famshëm i filmave aksion, Hulk Hogan ka bërë me duar simbolin e shqiponjës së shqiptarëve. Ai që po “u rrëmben” këtë foto […]

Read more ›