Uncategorized — LajmPress

Uncategorized

by / on February 23, 2018 at 5:53 pm / in Uncategorized

Shikojeni sa e bukur është gruaja e Vedatit te Stupcave, i’a kalon vajzave nga estrada (FOTO)

Vedat Bajrami është personazhi kryesor i humorit kosovar aktualisht. Shumë role dhe shumë skeqe të tij mbahen mend mirë nga shumica e publikut, përcjell ORAinfo. Mirëpo publiku di pak për jetën e tij private, jashtë komikës që ai ka. Vedati në realitet është krejt ndryshe.Një baba dhe bashkëshort i përkushtuar i cili pa hezitim poston fotografi që tregojnë lumturinë që […]

Read more ›
by / on February 22, 2018 at 3:25 pm / in Uncategorized

Ohhh loqkaaat e voglaaa…Patjeter duhet ta shiqoni kete videon do ju shkriij…

Ohhh loqkaaat e voglaaa…Patjeter duhet ta shiqoni kete videon do ju shkriij… Ohhh loqkaaat e voglaaa…Patjeter duhet ta shiqoni kete videon do ju shkriij… Ohhh loqkaaat e voglaaa…Patjeter duhet ta shiqoni kete videon do ju shkriij… Ohhh loqkaaat e voglaaa…Patjeter duhet ta shiqoni kete videon do ju shkriij… https://instagram.fskp2-1.fna.fbcdn.net/vp/532ad5a31acc5c6092a5dcd944e2b145/5A9123E5/t50.2886-16/16378832_281287802287535_2074092500976402432_n.mp4

Read more ›
by / on February 22, 2018 at 3:22 pm / in Uncategorized

Wooow…Kush e di si quhet ky sport ???

Wooow…Kush e di si quhet ky sport ??? Wooow…Kush e di si quhet ky sport ??? Wooow…Kush e di si quhet ky sport ??? Wooow…Kush e di si quhet ky sport ??? https://instagram.fskp2-1.fna.fbcdn.net/vp/381bec0d2ebbda5663d6106d4447536a/5A910563/t50.2886-16/27525080_151041095560453_2727611649539178496_n.mp4

Read more ›
by / on February 17, 2018 at 9:41 pm / in Uncategorized

Vallja e ‘Shotës’, dhurata e Ritës për 10-vjetorin e Pavarësisë së Kosovës

Vallja e ‘Shotës’, dhurata e Ritës për 10-vjetorin e Pavarësisë së Kosovës—-Vallja e ‘Shotës’, dhurata e Ritës për 10-vjetorin e Pavarësisë së Kosovës—-Vallja e ‘Shotës’, dhurata e Ritës për 10-vjetorin e Pavarësisë së Kosovës—-Vallja e ‘Shotës’, dhurata e Ritës për 10-vjetorin e Pavarësisë së Kosovës—-Vallja e ‘Shotës’, dhurata e Ritës për 10-vjetorin e Pavarësisë së Kosovës—- Klikoni me poshte dhe […]

Read more ›
by / on February 15, 2018 at 11:56 pm / in Uncategorized

Çiljeta tregon sa është dobësuar, por “harron” një detaj në foton e postuar në rrjet

Këngëtarja e njohur Çiljeta Xhilaga, e cila së fundmi është komentuar shumë për lidhjen e saj të dashurisë me Alban Hoxhën, ka qenë e ftuar në “Top Show”. Ndër të tjera ajo që ra në sy ishte fiziku mjaft në formë i këngëtares, e cila pas emisionit ka postuar edhe një foto në Instgaram. Por duket se Çiljeta i ka […]

Read more ›
by / on February 15, 2018 at 8:38 pm / in Uncategorized

Arta Bajrami ju prezanton me bashkëshortin , por nuk shihet mirë nga madhësia e gjoksit të saj.. (FOTO)

Arta Bajrami është njëra ndër këngëtaret më të dashura të estradës, shkruan Gazeta Blic. Ajo përveç karrierës së bujshme profesionale, është e përkushtuar edhe ndaj familjes ku tashmë është e martuar dhe ka tre fëmijë. E më poshtë “Gazeta Blic”, ju sjellë disa imazhe kur Arta prezanton burrin e saj dhe vë në pah gjoksin bombastik. Në projekte muzikore nuk […]

Read more ›
by / on February 14, 2018 at 10:11 pm / in Lajme, Uncategorized

Kon e Kishe Pershendet me ket kang….o jasha jasha…. (VIDEO)

Kon e Kishe Pershendet me ket kang….o jasha jasha…. (VIDEO)—-Kon e Kishe Pershendet me ket kang….o jasha jasha…. (VIDEO)—-Kon e Kishe Pershendet me ket kang….o jasha jasha…. (VIDEO)—-Kon e Kishe Pershendet me ket kang….o jasha jasha…. (VIDEO)—-Kon e Kishe Pershendet me ket kang….o jasha jasha…. (VIDEO)—- Klikoni ne reklamen me lart per ta ndegjuar kengen e plote…. http://dredhza.net/wp-content/uploads/2018/02/IMG_7712.mp4

Read more ›
by / on February 13, 2018 at 9:08 pm / in Uncategorized

Une neser per Shen Valentin #hahahhahaha

Une neser per Shen Valentin #hahahhahaha—–Une neser per Shen Valentin #hahahhahaha—–Une neser per Shen Valentin #hahahhahaha—–Une neser per Shen Valentin #hahahhahaha—–Une neser per Shen Valentin #hahahhahaha—–Une neser per Shen Valentin #hahahhahaha—–Une neser per Shen Valentin #hahahhahaha—–Une neser per Shen Valentin #hahahhahaha—– http://dredhza.net/wp-content/uploads/2018/02/IMG_7723.mp4

Read more ›
by / on February 8, 2018 at 9:58 pm / in Uncategorized

Zbulohet. Ky ministër e fotografoi Duda Baljen nga mbrapa! (Foto)

Gjatë ditës së sotme Magazina.al, ka raportuar se si një ministër ka fotografuar nga mbrapa deputeten Duda Balje, e cila ishte duke mbajtur fjalim para deputetëve në foltoren e Kuvendit. Por kush ishte ministri që gjeti kohë t’i bënte fotografi deputetës? Magazina.al ka mësuar se Ministri i Ministrisë së Administrimit të Pushtetit Lokal, Ivan Todosijevic, ai që i ka bërë […]

Read more ›
by / on February 8, 2018 at 9:49 pm / in Uncategorized

Vjen tjetër lajm i madh nga Amerika për Kosovën: Personi më i fuqishëm i botës jep lajm të mirë për Kosovën

Deputeti i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Armend Zemaj, po qëndron në Shtetet e Bashkuara, për Lutjet e Mëngjesit.Zemaj sot është takuar në Uashington me sekretarin amerikan të Shtetit, Rex Tillerson. “Ju konsiderojmë miq të çmuar andaj Shtetet e Bashkuara dëshirojnë përparimin tuaj drejt integrimit euroatlantik”, ka treguar Zemaj t’i ketë thënë atij Tillerson. Zemaj po ashtu ka njoftuar se është takuar […]

Read more ›