Uncategorized — LajmPress

Uncategorized

by / on April 23, 2018 at 11:06 am / in Uncategorized

Ndodh për herë të parë në Shqipëri, ish-ministri publikon pamjet e operacionit të rrallë – VIDEO

Ndodh për herë të parë në Shqipëri, ish-ministri publikon pamjet e operacionit të rrallë – VIDEO TIRANE-Në Qendrën Spitalore Universitare “Nënë Tereza” në Tiranë, por edhe në të gjithë Shqipërinë ndodhi për herë të parë rezeksionit të kancerit të zorrës së trashë me laparoskopi.Ekipi i klinikes 3 realizoi me sukses rezeksionin e kancerit të zorrës së trashe me laparoskopi. Ekipi […]

Read more ›
by / on April 8, 2018 at 3:08 pm / in Uncategorized

“Qué asco el dedo pelado”: Brutal bullying a Gomita por sus manos. Le sugieren que se haga cirugía

Los famosos tienen que existir en la sociedad en la que vivimos. El tedio de nuestras vidas las superamos al proyectarnos en ellos y, además, representan todo lo que queremos llegar a ser. Gomita, por ejemplo, comenzó desde lo más humilde y, con mucho trabajo, logró convertirse en una celebridad. Pero la envidia, más las malas decisiones que se tienen […]

Read more ›
by / on April 8, 2018 at 4:44 am / in Uncategorized

Dime como cierras el puño y te revelaré tu personalidad oculta

Muchos movimientos o posturas que hacemos con nuestro cuerpo no nos las enseñaron, simplemente las optamos quizás de manera natural o inconsciente. Es por eso que en esta ocasión nos basaremos en la manera en que cierras tu mano, pues dicha posición del puño revela muchos rasgos sobre tu personalidad, la manera en que te relacionas con los demás o […]

Read more ›
by / on March 31, 2018 at 9:55 am / in Uncategorized

Shokohet Bota “Tërmeti i madh do ndryshojë Tokën” Alarmi i shkencëtarit, ja kur do të ndodhë!!

Kjo për shkak të ngrohjes globale dhe fenomeneve të ndryshme që po ndodhin.Mirëpo, duket se shkencëtarët parashikojnë gjëra jo të mira për të ardhmen. Kështu, sipas Dr. Mehran Keshe, një shkencëtar nuklear i specializuar në Universitetin e Londrës, Tokën do ta shndërrojë një tërmet i madh.Dr. Keshe publikoi në shtatorin e 2015 një video ku parashikonte se tërmeti do shfarroste […]

Read more ›
by / on March 29, 2018 at 6:43 pm / in Lajme, Uncategorized

Diese Schönheit -This beauty-(video)

https://scontent-waw1-1.cdninstagram.com/vp/1f69a2d1ac784bcb1692f59cedab04dd/5ABFE037/t50.2886-16/29576726_1860167494017779_6867650511575711744_n.mp4 …………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………….Beauty is happiness. Beauty has varied throughout time, various cultures and the vast different perceptions of the world. Beauty has been described and depicted through pictures and concepts penetrating our minds. Beauty has been defined in so many ways. What I have discovered is that beauty is simple. Beauty is happiness. It’s the images and moments that inspire and […]

Read more ›
by / on March 19, 2018 at 12:12 pm / in Uncategorized

Hajdeee Te Baca ti jep 500 Ojrooo….#hahahahha

Hajdeee Te Baca ti jep 500 Ojrooo….#hahahahha Hajdeee Te Baca ti jep 500 Ojrooo….#hahahahha Hajdeee Te Baca ti jep 500 Ojrooo….#hahahahha Hajdeee Te Baca ti jep 500 Ojrooo….#hahahahha https://instagram.fskp2-1.fna.fbcdn.net/vp/42c855b815480e71247e26aec79893e8/5AB1D1D4/t50.2886-16/29147857_223327201737851_5511730409970335744_n.mp4

Read more ›
by / on March 14, 2018 at 6:53 pm / in Uncategorized

SKANDALOZE: Nikolla Gruevski sulmon me grusha Talat Xhaferin, pas zyrtarizimit te gjuhës shqipe ne Maqedoni ( VIDEO )

Sigurimi i Kuvendit pengoi një përplasje fizike mes kryeparlamentarit Talat Xhaferi dheish kreut të VMRO-DPMNE-së opozitare, Nikolla Gruevski. Gruevski është ngjitur lartë në foltore dhe ka kërkuar nga Xhaferi që ta ndërpresë punën e Kuvendit.Në Kuvend është i pranishëm edhe ish-kryeministri Nikolla Gruevski, i cili i është afruar Talat Xhaferit dhe nuk e lejonte që të mbajë seancën. Seanca është shtyrë […]

Read more ›
by / on March 12, 2018 at 4:15 pm / in Uncategorized

Amaneti i dëshmorit të UÇK-së: Nëse ma shihni Nënën, thoni mos të më qajë

Njëri nga dëshmorët që dha jetën në luftimet e zhvilluara në Tetovë, është Hysni Xhemajli, i cili më 10 qershor 2001, ra në luftimet e zhvilluara me forcat maqedonase në Kalanë e Tetovës.Hysniu edhe pse në moshë të re, ishte 17 vjeçar kur iu bashkua Ushtrisë Çlirimtare Kombëtare, dhe sikurse në legjendat dhe tregimet heroike shqiptare, në frymën e fundit […]

Read more ›
by / on March 12, 2018 at 11:22 am / in Uncategorized

Gra, a e dini se çka dëshirojnë të gjithë burrat në krevat? Mësojeni ketë…

Që në fillim thjesht do t’ju sqarojmë se si nuk i nxisin femrat të bëjnë vetëm ato gjëra që i dëshirojnë meshkujt, por thjesht po ju sjellim një listë gjërash të cilat i dëshiron çdo mashkull – nga perspektiva mashkullore. Besoni ose jo, ata në esencë të gjithë janë shumë të thjeshtë. Nuk u kushtojnë rëndësi se a keni veshur […]

Read more ›
by / on March 11, 2018 at 6:01 pm / in Lajme, Uncategorized

Mendja e prishtë apo? Nuk është ajo çfarë jeni duke menduar, shikojeni. ( FOTO )

A keni vënë re ndonjëherë se si trendët e plazhit vazhdojnë të ndryshojnë me kalimin e kohës? Këto zakone ne plazh nganjëherë mund të jenë krejtësisht të pabesueshme. Ju sigurisht qe nuk i keni pare te gjitha, por ka zakone te ndryshme, disa janë qesharake e disa janë te neveritshme. Këtu kemi renditur 10 trendë të pabesueshme dhe disa nga […]

Read more ›