Uncategorized — LajmPress

Uncategorized

by / on January 16, 2018 at 11:12 pm / in Uncategorized

Kjo mësuese ju sfidon të gjithëve me gjoksin e saj! Do të habiteni nga përmasat (FOTO)

llegra Cole është 48-vjeçe dhe jep leksione pianoje.Është transferuar së fundmi në Itali nga Sal Lake Siti, në Utah, për të treguar transformimin e saj.Allegra ka një gjoks me masën 10-ta, me 137 centimetra rrumbullakësi, 11 kilogramë peshë, tre operacione dhe 75 mijë sterlina të shpenzuara për të realizuar ëndrrën e saj: “Të ketë një gjoks për rekord”. “Nuk është […]

Read more ›
by / on January 16, 2018 at 5:46 pm / in Uncategorized

Nuk është Naimi, Mihrije Braha shfaqet në krahët e këtij mashkulli (FOTO)

Nuk është Naimi, Mihrije Braha shfaqet në krahët e këtij mashkulli (FOTO).Mihrije Braha tashmë është ndër këntgëtaret më të përfolura në shtypin rozë. Ajo komentohet për çdo paraqitje të saj, madje edhe imazhet e tregojnë këtë më së miri. Këngëtarja 50 vjeçare, nuk lë anash as rrjetet sociale ku publikon imazhe të llojllojshme, e kjo e fundit e cila na […]

Read more ›
by / on January 16, 2018 at 12:11 am / in Uncategorized

Me taka të larta, deputetja Shqiptare rrëzohet në shkallët e Kuvendit (Video)

Takat e larta dhe shkallët e lagura nga shiu duket se nuk janë kombinimi më i mirë për një deputete. Pas seancës plenare të parë vitin 2018, deputetja e PD, Lindita Metaliaj është rrëzuar në shkallët e Kuvendit. Duket se ‘syri i keq’ ka mbërritur edhe në oborrin e institucionit ligjvënës shqiptar, duke shkaktuar një situatë aspak të këndshme për […]

Read more ›
by / on January 15, 2018 at 12:02 pm / in Uncategorized

Ish-kryeministri i Kosovës në gjendje të rëndë shëndetsore

Kryetari i Lidhjes Demokratike të Kosovës dhe ish kryeministri Isa Mustafa, ditëve të fundit është duke u përballur me disa probleme shëndetësore dhe është shtruar në spital. Mësohet se Mustafa aktualisht e ka të pamundur të lëvizë dhe pritet do dërgohet për shërim jashtë vendit. Burimet e Gazetës Express kanë thënë se Mustafa do të dërgohet nesër në një spital […]

Read more ›
by / on January 14, 2018 at 1:44 am / in Uncategorized

Hoxha Elvis Naçi godet Shefqet Krasniqin: “JO nuk është haram te shkosh ne … “ ( VIDEO )

I ftuar si mysafir në emisionin n’Kosovë Show, është hoxha i njohur nga Shqipëria, Elvis Naçi. Ai ka folur për plot gjëra, përfshirë edhe debatin e fundit në Shqipëri për pozicionin e gruas, shkruan Gazeta NewBorn Hoxha Elvis Naçi, është përgjigjur nëse është haram shkuarja në deti. Se çka thotë ai shikojeni videon: Klikoni ne hapësirën me poshtë mbi reklamdhe […]

Read more ›
by / on January 13, 2018 at 3:37 am / in Uncategorized

Flet Prap Kurva e Estradës – Kur isha 19 vjeç / Syt me qiten xixa kur filloi te me…

Ishte naten von un kisha ngelur vetem ne shtepi. Kishte koh pa ber seks dhe kisha leshuar nje film erotike dhe kisha hequr mbathjet dhe po e ferkoja p**in tim. Po nuk me mjaftonte sigurish kjo por skisha cte beja se pse nga i burri u ndava E mbushem nga nje got dhe e pijem avash duke shiku TV dhe […]

Read more ›
by / on January 13, 2018 at 3:00 am / in Uncategorized

Eliminoni qimet nën lëkurë në zonën intime me vetëm një përbërës!

Kjo është një mënyrë e shpejtë dhe e thjeshtë për të hequr qimet e padëshiruara (ato qëndrojnë nën lëkurë). Përbërësit: – 200 ml ujë – 1 lugë gjelle sodë buke Përgatitja: Hidhni ujë në një tas dhe vendoseni në zjarr në vlim, pastaj hidhni pak sodë buke dhe përzieni mirë Udhëzime: Merrni pak pambuk dhe vendosni në të pak nga […]

Read more ›
by / on January 11, 2018 at 3:40 pm / in Uncategorized

Humbën peshë mjaftueshëm, sa për të pasur mardhënie për herë të parë pas 11 viteve(VIDEO)

Një çift me mbipeshë të cilët janë së bashku që 11 vite, më në fund kanë arritur të kenë marrëdhënie seksuale. Lee Sutton dhe Rena Kiser këtë e arritën pasi humbën peshë të konsiderueshme, e cila tani edhe ua mundëson të kenë marrëdhënie intime. Lee Sutton më parë kishte mbi 300 kilogramë, ka arritur të heqë më pak së gjysmën […]

Read more ›
by / on January 11, 2018 at 1:02 am / in Uncategorized

Sa “kushton” Kim Jong-un?

Kim Jong-un ka qenë lider suprem i Koresë së Veriut që nga viti 2011 dhe është raportuar të ketë një zakon të shpenzimeve masive. Por sa është vlera e diktatorit të Koresë së Veriut? Sipas mediave të huaja, përcjell Telegrafi, Kim ka mbajtur botën në ethe pasi vendi i tij ka kryer më shumë se 80 teste raketore balistike ose […]

Read more ›
by / on January 9, 2018 at 4:15 pm / in Uncategorized

E pabesueshme, por ndodhii: Ja kë arriti ta arrestoj Policia e Kosovës (Pamje Ekskluzive)

Policia e Kosovës ka arrestuar një person i cili po kërkohej që 13 vjet nga të gjitha policitë e botës.Fjala është për shumë të kërkuarin Heset Salihaj nga qyteti i Shtimes,raporton Indeksonline.Ai është i akuzuar për tri vrasje dhe katër tentim vrasje të ndodhura në kohë dhe vende të ndryshme. Burimet e Indeksonline brenda policisë kanë thënë se arrestimi i […]

Read more ›