Video — LajmPress

Video

by / on May 19, 2017 at 4:41 am / in Video

Ngjarje e rëndë ka ndodhur në Prishtinë,ka edhe të plagosur

Një person ka mbetur i plagosur rëndë me armë zjarri para pak minutash në Prishtinë. Rasti ka ndodhur në rrugën ‘Perandori Justinian’.Shërbimet emergjente dhe policia janë në vendin e ngjarjes derisa ende nuk dihen detaje lidhur me rastin. Një person ka mbetur i plagosur rëndë me armë zjarri para pak minutash në Prishtinë. Rasti ka ndodhur në rrugën ‘Perandori Justinian […]

Read more ›
by / on May 19, 2017 at 4:33 am / in Video

Nuk do ta besoni çfarë arme përdorë deputetja e PDK-së Ganimete Musliu!!

Këte të diele në emisionin Kojshia Show i cili udhëheqet nga moderatori Sadri Imeri ishte e ftuar deputetja e Kuvendit të Kosovës nga rradhët e PDK-se Ganimete Musliu. Pas disa debateve të ndryshme rreth jetës dhe politikës së deputetës, në emision moderatori zbuloi edhe armët e sajë, shkruan infokosova KETU shiko armen e ganimete musliut

Read more ›
by / on May 19, 2017 at 4:29 am / in Video

Shokohet Serbia: Lajm i madh për Kosovën!

Nënkryetari i Partisë Socialiste të Serbisë, partisë që udhëhiqet nga Ivica Daçiq, Branko Ruzhiq, ka deklaruar se Serbia nuk duhet ta njoh pavarësinë e Kosovës, por që anëtare e plotë e Bashkimit Evropian do të bëhet “pa territorin e Kosovës”. pyetur se me cilin territor shtetëror Serbia do të hyjë në BE, përjashtuar territorin e Kosovës, Ruzhiq për “Die Prese”, […]

Read more ›
by / on May 19, 2017 at 4:25 am / in Video

Skandaloze!! Ahmet Krasniqin e vrau Artan L. për 300 mijë marka!

Shqiptari.eu ashtu siç ju ka paralajmëruar lexues edhe dje e boton rrëfimin për vrasjen e Ahmet Krasniqit të dorasit dhe të atyre që e porositën! Ishte takimi i fundit me ushtarakët që koloneli Ahmet Krasniqi do ta bënte. Në fakt takimi me ushtarakët ishte një skenar dhe kurth i organizuar nga grupi i LPK-së së udhëhequr nga Ibrahim Kelmendi në […]

Read more ›
by / on May 19, 2017 at 4:17 am / in Video

Ja cila është Shtëpia më e bukur në Kosovë, Nuk do e besoni e kujt është ajo!

Kjo shtëpi ka arritur tashmë mbi 200 mijë klikime në rrjetin muzikor youtube ,dhe akoma aktualisht që nga përzgjedhja e saj si shtëpia më e bukur në Kosovë,në vitin e kaluar,po vazhdon të mbetet si më e bukura.,ku pronari jep edhe detajet mbi ndërtimin dhe dizajnin e shtëpisë. Përndryshe se e kujt është shtepia KETU mundeni ta zbuloni

Read more ›
by / on May 19, 2017 at 4:05 am / in Video

Tmerruese rrëfimi shqiptares! Ja se si shpëtova nga Vdekja e sigurt..

Ajo tregon se ka mundur të largohet prej tyre pas 6 orësh, duke përfituar nga momenti kur dy agresorët ishin në gjendje të dehur. Kosturi: Kam arritur të përfitoj nga një rast kur pengmarrësit nuk e kishin shumë mendjen. Kishin 6 orë duke pirë alkool dhe kam arritur të iki. Sipas saj, plani i tyre ishte ta vrisnin, pasi nuk […]

Read more ›
by / on May 19, 2017 at 4:03 am / in Video

Shikoni Çka i thot Shefqet Krasniqi Adem Demaçit..

Hoxhë Shefqet Krasniqi në një video të publikuar në media flet për një debat që kishte me Adem Demaqin. Ai tregon për pyetjet që Demaqi i kishte parashtruar rreth fesë, ndërsa Krasniqi i ishte përgjigjur se ‘ti nuk e njeh Kuranin’ KETU ndiqni debatin mes hoxhes dhe ademit

Read more ›
by / on May 18, 2017 at 4:01 am / in Video

Rusia trondit Serbinë, pranon pasaportat e Kosovës

Agjencive të autobusëve, që qarkullojnë ndërmjet Serbisë, Kosovës dhe Maqedonisë, u është kumtuar se Kosova nuk i pranon më pasaportat serbe që lëshohen për serbët e Kosovës – dokumente këto që lëshohen nga Drejtoria Koordinuese pranë Ministrisë së Punëve të Brendshme të Serbisë, kanë konfirmuar agjencitë për Radion Evropa e Lirë. Mirepo nga ane tjeter Moska “njeh” pasaportat e Kosovës, […]

Read more ›
by / on May 18, 2017 at 3:36 am / in Video

Video e paparë Hamëz Jashari duke kënduar me Ilir Shaqirin para 30 vitesh!!

Ilir Shaqiri, një prej këngëtarëve më eminentë të muzikës shqiptare, ka zhvilluar një numër të madh projektesh muzikore gjatë karrierës së tij të gjatë e të larmishme. Shaqiri ka bashkëpunuar me shumë artistë gjatë gjithë kësaj kohe. Madje në një video të publikuar në Youtube, Ilir Shaqiri këndon edhe me anëtarin e familjes legjendare Jashari, Hamëz Jasharin.Sipas videos, kjo këngë […]

Read more ›
by / on May 18, 2017 at 3:31 am / in Video

Kjo është shuma e tmerrshme e parave që ka shpenzuar Kadri Veseli dhe deputetët e Kuvendit!!

Raporti financiar për muajt tetor, nëntor dhe dhjetor të vitit 2016 evidenton shpenzime të mëdha të ish-kryeparlamentarit Kadri Veseli dhe të deputetëve.Ish-kryetari i Kuvendit, Kadri Veseli, për udhëtime zyrtare jashtë vendit, vetëm për 3 muaj, për bileta ka shpenzuar 6 mijë e 404 euro, raporton KTV. Nënkryetari i Kuvendit, Xhavit Haliti, që është edhe kryetar i Komisionit për Stabilizim Asociim, […]

Read more ›