Video — LajmPress

Video

by / on May 5, 2017 at 3:14 pm / in Video

Shikoni çfarë dajaki hajn Shqiptarët nga Kinezët në Londër…

Një rrahje e tmerrshme publikohet në Youtube ku shifet disa të rinj duke u rrahur mes vete, sic shifet në Videon e publikuar disa nga këta djelmosha flasin shqip kurse kundërshtar jan kinez KETU shikoni si hajn shqiptart dajak nga kinezet…

Read more ›
by / on May 4, 2017 at 6:30 pm / in Video

Ja pse u përlot Adem Ramadani në emisionin sonte n’Kosovë Show

Këtë javë i ftuar në emisionin “N’Kosovë Show” do të jetë ish-këngëtari Adem Ramadani. Ai foli për jetën e tij para dhe pas përkushtimit të tij në fe, si dhe performoi disa ilahi, njofton Gazeta NewBorn. Numri i shikuesve në publik ishte rekord. Në një moment atë e tradhëtuan edhe lotët.

Read more ›
by / on May 4, 2017 at 5:25 pm / in Video

Kush po thot se KOSOVA ska AEROPLANA USHTARAK Shikoni çfar Prodhimi…!!

Kush po thot se KOSOVA ska AEROPLANA USHTARAK shikoni çfar Prodhimi… 😂😂😂 Prit Serbi se të erdhëm… Tag ata qe kan nevoj me ble hahahahah

Read more ›
by / on May 4, 2017 at 5:23 pm / in Video

Ky deputet Shqiptar dridhi Parlamentin e Maqedonisë!!

Nisur nga përcaktimet e saja programore dhe në interes të të gjithë qytetarëve, popujve dhe grupeve etnike që jetojnë në RSM, PDP është e qëndrimit se kushtetuta e re e Republikës së Maqedonisë duhet të paraqesë bazë për zhvillimin e mëtejmë të barazisë së qytetarëve, popujve dhe grupeve etnike, Deputeti në fjalë mori guximin për të folur për Kosovën.

Read more ›
by / on May 4, 2017 at 5:07 pm / in Video

Shqiptari në Gjermani qëllohet me plumb në kokë para syve të Vajzës

Një 46-vjeçar shqiptar që jeton në Gjermani është qëlluar me armë zjarri mëngjesin e kësaj të hëne në qytetin gjerman të Visselhövede, para një shkolle fillore. Gjendja e tij është kritike, raportojnë mediat lokale. Loading… 46-vjeçari është qëlluar nga dy persona me motor, të cilët pas atentatit janë larguar me shpejtësi dhe ende janë në arrati. Deri në mbrëmjen e […]

Read more ›
by / on May 4, 2017 at 1:07 am / in Video

A është ky që është paraqitur si sigurim e më pastaj e ka marrë Selën dhe..

Kryeparlamentari Talat Xhaferi në emisionin CLick Plus u shpreh se dyshon se dikush është lajmëruar si sigurim i Kuvendit dhe më pastaj e kanë marrë Ziadin Selën për ta mbrojtur dhe nga ai moment më nuk është parë afër tyre. “Supozimi im është se dikush nga sigurimi e ka tërhequr nga aty me pretekst për ta larguar dhe më pas […]

Read more ›
by / on May 4, 2017 at 12:42 am / in Video

Arrestohet krimineli që sulmoi Ziadin Selën

Një ri nga sulmuesit e liderit të LR-PDSH-së , Ziadin Sela është arrestuar sot në Kumanovë , njofton agjencia e lajmeve INA. Së shpejti Ministria e Punëve të Brendshme do ti zbuloj të dhënat për personit e arrestuar. Ndërkohë , janë shtuar përpjekjet për arrestimin edhe të tre kriminelëve tjerë që kanë sulmuar liderin Sela KETU mundeni ta shihni kriminelin […]

Read more ›