Cavani dhe Neymar përsëri zënkë për shkak të një penalltie, goditën njëri tjetrin me kokë – braziliani e shtyn uruguaianin pas humbjes së penalltisë (Video)
Lajme, Life Style — November 30, 2017 at 4:18 pm

Cavani dhe Neymar përsëri zënkë për shkak të një penalltie, goditën njëri tjetrin me kokë – braziliani e shtyn uruguaianin pas humbjes së penalltisë (Video)

Edinson Cavani dhe Neymar nuk janë duke u bërë rehat mes vete në Paris Saint Germain.Paris Saint Germain ka fituar ndeshjen e radhës në Ligue 1, 2-0 ndaj Troyes por jo gjithçka ka shkuar mirë.Në pjesën e parë lideri aktual i Ligue 1 fitoi një penallti nëpërmjet Cavanit dhe ky i fundit vendosi që vet ta ekzekutojë atë.Edhe kësaj radhe kishte mosmarrëveshje mes dy yjeve të PSG-së, Cavanit dhe Neymarit.
Braziliani u afrua tek uruguaiani dhe ia kërkoi topin por ky i fundit refuzoi ta bëjë një gjë të tillë.
Klikoni me poshte mbi reklame dhe ndiqni videon qe po shookon te gjithe

VIDEO