Cecas i del gjoksi në koncert, ‘tërbohen’ fansat! (Foto)
Show Biz — March 12, 2018 at 8:17 pm

Cecas i del gjoksi në koncert, ‘tërbohen’ fansat! (Foto)

Ceca një nga këngëtaret që u kthye në hit në ish-Jugosllavi në vitet ’90, ka çmendur fansat gjatë një performance në një klub nate.
Ceca Raznatoviç këngëtarja serbe e përfolur për lidhje me mafiozin Arkan tashmë është në lidhje me modelin 26 vjeçar, Aleksandar Jovoviç. Ne nje skene ku ajo ishte duke kenduar dhe promovuar kengene saj , papritmas iu shfaq gjoksi dhe i gjithe publiku filluan te bertasin..
Kliko ne reklamen me poshte per te shikuar fotografine e plote:

FOTO
Image