Çfarë po ndodh me gjoksin e “Xhesikës”? (Foto)
Show Biz — September 13, 2017 at 6:24 pm

Çfarë po ndodh me gjoksin e “Xhesikës”? (Foto)

Aktorja Arta Nitaj ishte bërë e njohur që nga paraqitja e saj në serialin komik “O sa mirë”.
E njohur për rolin e saj si “Xhesika”, Arta arriti të bëjë për vete shumë fansa transmeton Gazeta Express.
Përvec kësaj Arta është përfolur shumë për bukurinë dhe linjat seksi.
Në sezonin e verës Arta ka publikuar imazhe tejet seksi. E një imazh të tillë ajo ka postuar edhe pak më parë në profilin e saj në Instastory ku ajo që bie në sy është gjoksi i saj i cili duket tejet bombastik.
Për më shumë shiko videon më poshtë duke klikuar në reklamë..