Chris Browni ‘çmend’ rrjetin, poston video duke kryer nevojat personale.. [VIDEO]
Uncategorized — January 7, 2018 at 6:50 pm

Chris Browni ‘çmend’ rrjetin, poston video duke kryer nevojat personale.. [VIDEO]

Një postim i çuditshëm nga Chris Brown dhe në internet u bë ‘nami’. Reperi i njohur sapo ka bërë ‘gafën’ e radhës, duke bërë kështu të gjithë të shkrihen së qeshuri.
Komentet kanë qenë të shumta ndryshe nga herët e tjera ku mesatarja është 5mije, ndërsa tek kjo video ka mbi 34 mije komente dhe mbi 2 milion shikime.
Por e gjitha kjo pasi Chris ndodhet në tualet në videon e postuar ku shihet duke kënduar teksa kryen nevojat personale. Më poshtë mund të shihni videon, ku të shumtë mendojnë se do të jetë kënga e radhës./
Klikoni me poshte mbi Video reklam dhe ndiqni videon e publikuar nga Chriss

VIDEOREKLAMA