Çmendi deputetin shqiptar, Iva Aliko “i tërbon” të gjithë me fotot e nxehta (FOTO)
Show Biz — December 7, 2017 at 1:45 am

Çmendi deputetin shqiptar, Iva Aliko “i tërbon” të gjithë me fotot e nxehta (FOTO)

Edhe pse temperaturat janë ulur ndjeshëm, duket se disa personazhe të njohur nuk e ndjejnë aspak dhe këtë e tregojnë me fotot e nxehta që bëjnë publike në rrjetet sociale.Edhe Iva Aliko, e njohur për publikun pas deklaratës që bëri për lidhjen me një deputet nga Kosova i cili është i martuar ndërkohë, ka postuar pak më parë disa foto provokuese.Ajo ka fotografuar gjoksin e saj bombastik teksa shihej në pasqyrë.
Mesa duket, Iva gjatë kësaj periudhe që nuk po publikon asnjë këngë, ka menduar të merret me “modelingun” duke i bërë vetes disa foto sensuale.
Duke klikuar ne hapsiren me poshte mbi Reklam mund ti ndiqni fotografite e publikuara nga Iva…foto18plus

FOTOT