Dasma kthehet në morg, shkoi t’i gëzohej dasmës së nipit, vdes tragjikisht burri nga Tirana
Lajme — July 16, 2017 at 11:03 pm

Dasma kthehet në morg, shkoi t’i gëzohej dasmës së nipit, vdes tragjikisht burri nga Tirana

Një 59-vjeçar me iniciale Z.L ka ndërruar jetë në dasmën e nipit të tij në Tale të Lezhës.

Njoftimi është bërë i ditur nga Policia e Lezhës dhe është mësuar se ai është dërguar i vdekur në spital

Policia po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

Informacion paraprak

Më datë 16.07.2017, në urgjencën e spitalit Lezhë, është dërguar i vdekur shtetasi Z.L. vjeç 59, banues në Tiranë, i cili ka qenë në Tale, në dasmën e nipit. Punohet për sqarimin e rrethanave dhe përcaktimin e shkakut të vdekjes.