Demi godet për vdekje burrin, e gjithë ngjarja po transmetohej live (Video, +18)
Uncategorized — January 4, 2018 at 6:55 pm

Demi godet për vdekje burrin, e gjithë ngjarja po transmetohej live (Video, +18)

Një punëtorë ndërtimtarie ka gjetur vdekjen kur u godit nga demi, me të cilin po ballafaqohej gjatë një festivali kontrovers në pjesën veriore të Kolumbisë.Pamjet rrëqethëse të publikuara më poshtë, shfaqin këtë kafshë tejet të fuqishme e cila pas një vrapimi të shpejtë e godet drejtpërdrejt në gjoks Jorge Barriosin nga qyteti Sincelejo.Dhe në një moment njëri prej tyre i vërsulet Barriosit të cilin me një goditje të fortë e përplas për vdekje në tokë. Raportohet se ky burrë i pafat kishte konsumuar alkool para se të futej në arenë, dhe ndoshta kjo ka ndikuar që ai mos të jetë edhe aq i vëmendshëm.
Duke klikuar ne hapsiren me poshte mbi reklam mund ta ndiqni videon kujdes pamjet jane te tmerrshme