Detaje të reja nga vrasja tragjike e kosovarës në Gjermani, ja si u vra (Pamje)
Lajme — January 13, 2018 at 3:52 am

Detaje të reja nga vrasja tragjike e kosovarës në Gjermani, ja si u vra (Pamje)

Pas gjetjes së kufomës së një gruaje 34 vjeçare nga Kosova në një banesë në Bad Langensalza (Landi Thüringen) është arrestuar një polic federal. Sipas informacioneve të policisë, gruaja në fjalë ka vdekur natën e mbrëmshme nga plagët e revoles policore, shkruan thüringen24.de dhe mediat tjera gjermane.
Besohet se vdekja ka ardhur nga plumbat e një arme zyrtare të një polici federal, transmeton albinfo.ch.Polici nga Bavaria dhe një person tjetër që janë gjendur në vendin e krimit, janë arrestuar dhe sërish janë lënë të lirë.
Per me shume klikoni ne reklam me poshte Qe ta shiqoni videon.