Djali nga Shala: Ajo ishte eksperte në shtrat, më duket se “lash nam”, tani dua ta…
Life Style, Shëndeti, Show Biz — January 8, 2018 at 1:26 am

Djali nga Shala: Ajo ishte eksperte në shtrat, më duket se “lash nam”, tani dua ta…

Një djalë pasi ka njohur një vajzë në rrjete sociale ka krijuar me të një lidhje intime. Por gjërat nuk kanë shkuar siç ai shpresonte dhe tani djali nuk di si të veprojë. Kjo është historia e rrëfyer.“Kam njohur një vajzë në Facebook, ajo jeton në Tiranë.
Në fillim më tërhoqi pamja e saj e jashtme. Kurse asaj mesa kuptoj sot i kanë pëlqyer tokat e mia.
Jam nga Shala, por prej vitesh jam sistemuar mirë në Shkodër.
S’po futem në detaje. U njohëm, nisëm bisedat dhe u lidhëm që në Facebook. Aq sa arritëm me thënë ‘të du’ njeri-tjetrit.
Ajo në Tiranë kishte një ekonomi jo shumë të mirë. Sepse prindërit nuk i punonin. Unë ekonominë e kam të mirë.
U takuam dhe unë e prisja që të ishte e hedhur. Por ajo më doli krejt profesioniste.
Aq eksperte ishte ajo vajzë në shtrat sa më duket se vetë kam lënë nam edhe pse femra kam patur sa ajo s’ka pirë ujë.
Pas asaj nate ajo kërkon të fejohemi. Unë kisha filluar ta ndjeja shumë, madje edhe qëllime serioze. Por tani nuk di ç’të bëj.
Kam dyshime…Sepse ajo më pyeti nëse ishte e para për mua? Si e kuptoni ju këtë?
Në biseda në Facebook thoshte që seksi ka shumë rëndësi…Po kur nuk i pëlqeva pse do të fejohet pra? Për pasurinë?
Nuk di çfarë të bëj, më ka lënë me pasoja. Tani e dua më shumë, por nuk di a e dua për nuse më…Çfarë më këshilloni?”, shkruan ai.
Klikoni me poshte mbi reklam dhe ndiqni videon intime te realizuar nga cifti…video 18 plus