E BUJSHME/ Saimir Tahirit i pritet “bileta”, ish-ministri pritet të përfundojë pas hekurave (Foto
Lajme — May 13, 2018 at 10:18 am

E BUJSHME/ Saimir Tahirit i pritet “bileta”, ish-ministri pritet të përfundojë pas hekurave (Foto

Saimir Tahirit i pritet fletë arresti nga ana e prokurorisë shqiptare dhe nga ora në orë pritet arrestimi i tij.Ish ministri i brendshëm akuzohet për përfshirjen në kultivimin dhe trafikimin e lëndëve narkotike.
Saimir Tahiri hoqi dorë se fundmi nga mandati i deputetit dhe u shpreh se nuk ka nevojë për mbrojtjen e Edi Ramës dhe as nuk ka nevojë për imunitetin e deputetit.
Lexoni vazhdimin duke ḳIiḳüar reklamen më poshtë.