E dhimbshme: Ja çfarë shkruan nëna e 14 vjeçarit që dje vdiq në Suharekë / “ Nuk do te harroj kurrë o djali jem ”
Lajme — April 16, 2018 at 5:23 pm

E dhimbshme: Ja çfarë shkruan nëna e 14 vjeçarit që dje vdiq në Suharekë / “ Nuk do te harroj kurrë o djali jem ”

14 vjeçari E.Sopaj dje ka ndërruar jetë, si pasojë e një tragjedie në familjen e tyre.

Aksidentalisht xhaxhai i tij duke shtënë me armë në ahengun familjar e kishte goditur atë duke e lënë pa shenja jete.

Nëna e tij e ka postuar një foto në rrjetet sociale, duke vajtuar për vdekjen e djalit të saj.(Shtpni me poshtë dhe shiko pamjen e plotë )

“Shpirti yt i pastert u dergofte ne lula te gjenetit te perkujtojm Babi Nana Limi edhe un gjithmon me mall nuk do te harrojm asniher “, shkruan ajo