E kritikuan për peshën, motra e Albatritit drejt palestrës
Show Biz — December 7, 2017 at 5:00 pm

E kritikuan për peshën, motra e Albatritit drejt palestrës

E kritikuan për peshën, motra e Albatritit drejt palestrës
Por, fjalët që ia thanë, Albiona, motra e Albatritit i mori seriozisht, prandaj, u nis drejt palestreës, shkruan lajmi.net
Ajo ka hedhur një foto në Instastory ku shihet se kishte mbaruar stërvitjen për sot.
E për ndryshimet në trup, padyshim që do të na informojë përmes fotove./Lajmi.net/
Për të parë foton e plotë, klikoni në reklamen më poshtë dhe ju hapet:

FOTO