E ngatërrojnë shpesh! Kjo është vajza identike me Nora Istrefin (FOTO)
Show Biz — February 13, 2018 at 10:40 pm

E ngatërrojnë shpesh! Kjo është vajza identike me Nora Istrefin (FOTO)

Po Roberti do i ngatërronte vallë? Nicol Spaho është një emër i ri, por jo i panjohur në fushën e modelingut. Pas përfaqësimit të Shqipërisë në Miss Europe dhe renditjes në Top 10, për Nicol u hapën shumë dyer, oferta nga kompani prestigjioze modelingu dhe kontrata të panumërta. Tiparet ekzotike, kaçurrelat e bukur dhe fiziku perfekt janë mjaft për të rënë në sy të të gjithëve. Dhe e kanë bërë punën e tyre… Tani Nicol ka disa kontrata të hapura, por ndërkohë vijon edhe studimet për drejtësi.E ftuar pasditen e sotme në Pasdite në Top Channel, Nicol rrëfeu disa prej eksperiencave të saj në kompeticionet e bukurisë, por edhe për një ‘eksperiencë’ që e ndjek në çdo kompeticion, në çdo dalje publike, por edhe në përditshmëri – ngjashmëria me këngëtaren e njohur Nora Istrefi.
Kliko mbi reklamen me poshte dhe shiko fotografite e plota se sa ngjajn ndermjet veti Nicol dhe Nora…