E pabesueshme, Luana Vjollca e braktisë në prag të festave, çfarë po ndodh?
Show Biz — December 7, 2017 at 4:41 pm

E pabesueshme, Luana Vjollca e braktisë në prag të festave, çfarë po ndodh?

Ata që ndjekin Luana Vjollcën në rrjtetet sociale, me siguri e kanë vënë re se përgjatë vitit të fundit, moderatorja e “Shiko kush luan” ka udhëtuar disa herë drejt Stambollit në Turqi.
Për herë të fundit ajo ndodhej aty në gusht të këtij viti dhe mesa duket, është rikthyer në Stmaboll ditën e djeshme.
Të paktën kështu ka lënë të kuptohet Luana e cila ka postuar një foto ku tregon atmosferën festive në një lokal në qytetin turk.
Për të parë videon e plotë, klikoni në reklamen më poshtë dhe ju hapet: