E Pabesueshme: Mësoni sa ka kushtuar fustani që Xhensila mbante veshur për ditëlindjen e saj (FOTO)
Lajme — May 11, 2018 at 8:12 pm

E Pabesueshme: Mësoni sa ka kushtuar fustani që Xhensila mbante veshur për ditëlindjen e saj (FOTO)

E Pabesueshme: Mësoni sa ka kushtuar fustani që Xhensila mbante veshur për ditëlindjen e saj. Gjithmonë mahnitëse dhe e kuruar deri në detaj për çdo dalje të saj publike. Ai që ra në sy ishte fustani i saj i kaltër dhe me siguri të gjithë jeni kurjozë se sa ka kushtuar. Fustani lozonjar i këngëtares ka kushtuar shume, dhe do te befasoheni se sa e ka cmimin, duke kliikuar me posht reklamenn mund ti shikoni fotot: