E pabesueshme: ‘Millosheviq’ shfaqet midis Kosovës (Video)
Lajme — January 13, 2018 at 2:46 am

E pabesueshme: ‘Millosheviq’ shfaqet midis Kosovës (Video)

Teatri i Graçanicës do të ketë një shfaqje kushtuar ish presidentit serb, Sllobodan Millosheviç dhe gruas së tij, Mirjana Markoviç. Jelena Bogavac do të jetë autorja e dramës e cila do të jetë një përmbledhje për jetën e ish kasapit të Ballkanit, shkruan Indeksonline.

“Ne do ta interpretojmë Sllobodanin dhe Mirjanan si një çift të pandashëm të cilët janë të gatshëm të marrin vendime të mëdha.”

Klikoni ne hapësirën me poshtë dhe shikoni videon ne fjalë ⬇⬇⬇